Mavinin her tonundan nasiplenmiş koyları, tertemiz havası, köklü tarihi, organik lezzetleri ve vadettiği eğlenceli yaşamla özellikle son yıllarda tüm Türkiye’nin gözbebeği haline gelen Sığacık’ın tam kalbinde bulunan Teos Marina’da hem tekne sahipleri hem de ziyaretçiler Teos Marina Çarşı’da bulunan mis kokulu bahçelerde yürüyüş yaparak, kaliteli yeme-içme mekanlarında vakit geçirip, butiklerden alışveriş yaparak, açık hava spor alanlarında ter atıp, Spa Merkezi’nde dinlenerek yazın tadını çıkarıyor.

Yatçı profili çoğunlukla aktif iş yaşamı olan iş insanlarından ve onların ailelerinden oluşan Teos Marina, sunduğu kaliteli hizmetler ve konumuyla hem yerli hem de yabancı misafirler için ideal bir yaşam merkezi olmaya devam ediyor. En son bünyesine kattığı Cups & Clouds kahve zinciriyle daha da keyifli hâle gelen Teos Marina Çarşı, gelenekselleşmiş Teos Marina Çarşı Konserleriyle de binlerce müzikseverin akın ettiği bir cazibe merkezi haline geliyor.

7 yıldır aralıksız perşembe günleri düzenlenen ücretsiz halk konserleriyle adeta bir müzik festivaline dönüşen Teos Marina Çarşı, 2024 yazında da müzikseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. 20 Haziran’da Evrencan Gündüz’ü ağırlayacak olan Teos Marina Çarşı sahnesi, 4 Temmuz’da Can Gox, 18 Temmuz’da Haluk Levent, 1 Ağustos’ta Sattas, 15 Ağustos’ta Fatma Turgut, 29 Ağustos’ta ise Sena Şener gibi sevilen sanatçıların performanslarıyla renklenecek.  

Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü, konuyla ilgili: "Bu yıl 8. senemizde perşembe günleri binlerce müzikseveri Teos Marina Çarşı konserlerimizde ücretsiz olarak sanatçılarımızla buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Teos Marina olarak, kaliteli hizmet anlayışımızı müzik ve eğlenceyle birleştirerek misafirlerimize unutulmaz bir yaz sezonu yaşatmayı hedefliyoruz. Bölge halkıyla birlikte çevre il ve ilçelerden gelen binlerce ziyaretçiyi buluşturacağımız Teos Marina Çarşı Konserleri’ne tüm müzikseverleri ücretsiz olarak katılmaya davet ediyoruz." dedi.