Pencere Haber Gazetesi
HV
26 EYLÜL Salı 17:40

BİR OY KEMAL BEY’E BİR OY İYİ PARTİ’YE

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık ve beraberlerindeki il ve ilçe yöneticileri ile birlikte 26 Mart günü Bademler Köyü’nde Pazar yerini ve esnafı ziyaret etti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 30-03-2023 20:06
BİR OY KEMAL BEY’E BİR OY İYİ PARTİ’YE

Pazar yerinde ve sokakta herkesle sarılıp kucaklaşan Sinan Bezircilioğlu; “bundan böyle sarılıp, kucaklaşma dönemi. O görüşten bu görüşten. O, ocu bu, bucu dönemi bitti. Bu ülke bizimse hep birlikte daha iyiye gideceğiz. Cumhurbaşkanı adayımız belli. Biz tüm vatandaşlarımızı dinledik. Biz bu dertlerin son bulacağını güzel bir geleceğin bizleri beklediğini söylüyor ve vatandaşımıza bunun sözünü veriyoruz. Biz de onlardan bir söz istiyoruz “Bir oy Kemal Bey’e, bir oy İYİ Parti’ye” hep birlikte daha iyi günlere” dedi.

Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık ise; “kurulduğumuz günden bugüne kadar, nasıl ki sokaktaysak, bugün de sokakta vatandaşımızla yan yanayız. Bugün bizi sahada yalnız bırakmayan İl Başkanımıza ve İl Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Artık sayılı günler. Hep birlikte daha iyi yarınlar için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle önce seçimleri kazanacağız. Sonra partimizin kurulduğu günden bu güne kadar vatandaşlarımızla birebir görüşmeler sonrası notlarını aldığımız sorunların çözümü için çalışacağız. Genel Başkanımızın da dediği gibi “az kaldı” başaracağız” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR