Pencere Haber Gazetesi
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 08:50

Açık Denizlerin Usta Balıkçıları Tuna Masters’ta Yarışacak

Bu yıl, Bitci.com ana sponsorluğunda ve Teos Marina ev sahipliğinde ve Seferihisar Belediyesi himayesinde, 7’ncisi düzenlenecek Bitci.com Tuna Masters Teos Balıkçılık Turnuvası, 8-11 Eylül 2022 tarihinde yapılacak.

SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2022 17:11
Açık Denizlerin Usta Balıkçıları Tuna Masters’ta Yarışacak

Açık deniz balıkçılığının bütün ustaları bu yıl yine, yapıldığı ilk günden beri çok büyük ilgi gören ve Türkiye’nin en ve Avrupa’nın en büyük turnuvalarından birisine dönüşen Bitci.com Tuna Masters Teos’ta dev balıkların peşinde olacak.  

 

Tuna Masters serisinin ilk ayağını oluşturan Bitci.com Tuna Masters Teos’a bu yıl 50 tekne katılacak. Yarışmada Seferihisar çevresindeki tüm marinalardan ve Kıbrıs’tan gelecek iki teknenin yanı sıra Suudi Arabistan, Güney Afrika ve Monaco gibi ülkelerden sporcular da yer alacak.

 

Bitci.com Tuna Masters Teos yarışmacıları arasında, Erkut Soyak, Gökhan Çarmıklı, Turgut Konukoğlu, Suat Yiğit, Mahmut Özgener, Altuğ Aksoy, Sinan Kuran ve Bülent Delican gibi uluslararası sularda kendini kanıtlamış birçok usta bulunuyor.

 

Yıllardır en çok ve en büyük balıkların yakalandığı Tuna Masters Teos’ta yarışmaya ek olarak, turnuva sahasında dünya lideri birçok marka da destekçi olarak ürünleri ile yer alacak. Bu yıl ilk defa, Tuna Master Turnuvaları Driftwood Sanatçısı Cem Özipek de açacağı “Denizden Gelen” sergisinde eserlerini sergileyecek.

AdminAdmin

YORUMLAR