Pencere Haber Gazetesi
HV
29 OCAK Pazar 19:28

Türküyle Hayata Bağlan Korosu Oyuk Festivali’nde Coşturdu

20 Ağustos Cumartesi günü Kızılay Engelsiz Urla gönüllüsü engelsiz yürekleri Urla Belediyesi Konservatuarı işbirliği ile yürütülen “Türküyle Hayata Bağlanıyoruz” korosu Barbaros Mahallesi Oyuk Festivali’nde sahne alarak tüm vatandaşları coşturdu.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 21-08-2022 22:09
Türküyle Hayata Bağlan Korosu Oyuk Festivali’nde Coşturdu

Koro Sevil Şimşek yönetiminde Engelsiz Kızılay, Urla Kızılay Kadın Kolları ve Barbaros Köy Kadınları Korosu’yla birlikte özel çocukların sololarıyla keyifli anlar yaşattı.

Kına merasiminin de yapılması ile zeybek oynandı ve coşkuyla İzmir Marşı söylendi. Türk Kızılay Urla adına konuşan Başkan Nurgül Saltık Urla Belediyesi Konservatuarı Koro Şefi Sevil Şimşek’e, gönüllü müzisyenlere, Barbaros Muhtarlığı’na ve misafirlere teşekkür ederek “Engelsiz Yüreklerimiz ve değerli ailelerine verdikleri destek için teşekkür ederim. Farkındalığın fark edilmesinden çok memnuniyet duyuyoruz. Bu tur etkinlikler çocukların sosyalleşmeleri için çok önemli. Türk Kızılay Urla “Hayata Bağlan Projesi” ile çocuklarımızın mutluluğunu paylasan, birlikte yürüyen ve bütün emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Selin durgut 5 ay önce
Öncelikle merhabalar sevgili sevil şimşek koro yönetimindemiz öğretmenimiz özel çocukların İzmir marşılar sayın başkanımız nurgül Saltık Çağatay çok teşekkür ediyorum özel çocukları ve arkadaşlarımı tebrik ediyorumki çok memnun kaldılar çok mutlu oldular Türk Kızılay Urla hayata bağlan projesi birlikte yürüneler bütün emekliğizniz çok emekliğizniz varki sizden çok memnun öyle kaldılarki sağlık çocuklarıda çok mutlu kaldılar sizi çok seviyorlar sizi sizi çok özlediğen Selin Durgut