Pencere Haber Gazetesi
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 09:20

HAMAM YOLU YAPILIYOR

Belediye Başkan v. Kaymakam Dayanç beraberinde mahalle muhtarı ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olmak üzere İçmeler Mahallesi ve Tarihi Gülbahçe Hamamını ziyaret ederek devam eden yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2022 17:12
HAMAM YOLU YAPILIYOR

İçmeler Mahallesi'nde yıllardır yapılamayan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Dayanç, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Mahallenin birçok sokağında çalışmaların bittiğini belirten Dayanç, "Bölgemizde yol standartlarının iyileştirilmesi çalışmalarımız hızla devam ediyor. Mahallelerimizin tüm yolları vatandaşımıza yakışır halde olacak. Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Güzel Urla’mızın dört bir yanında çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Gülbahçe Mahallesi’ndeki Tarihi Hamam yolunun kilit parke çalışmasını da yerinde inceleyen Dayanç, "Tarihi değerlere her zaman sahip çıkıyoruz. Burada restorasyonu tamamlanan tarihi roma hamamının yolu yoktu. Anıtlar kurulundan gerekli izinler alınarak ana asfalttan hamama giden yolu yapıyoruz. İstiyoruz ki bu güzel tarihi yerleri vatandaşımız görsün, faydalansın. Turizm anlamında da ilçemize değer katsın" ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR