Pencere Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 11:11
Advert

GELEMEDİ PARASI TOPLANAN

Urla ilçe teşkilatı yöneticilerinin tutarsız faaliyetlerinden bezen CHPliler, mevcut ve eski yöneticileri mercek altına aldı.

Güncel
Giriş Tarihi : 14-04-2022 20:32
GELEMEDİ PARASI TOPLANAN

CHP içinde dalga dalga yayılan memnuniyetsiz söylemler hesap sormaya doğru evrilirken, şaşkın yöneticilerin seçmeni kızdıran davranışları da artarak devam ediyor.

CHPliler 2019 yerel seçimlerinde minibüs alımı için toplanan binlerce liralık yardım paralarının peşine düştü.

2019 yerel seçimlerinde Urla’da CHP’ye rekor kırdıran partili ve seçmenler, seçimler öncesi Urla İlçe Teşkilatı’nın minibüs almak için topladığı bağış ve düzenlenen etkinliklerden elde edilen gelirin akıbetini sorarak “hani bizim dolmuşlar? 4 senedir göremedik. Ne oldu bizim paralar?” diyerek yakınmaya başladı.

2019 yerel seçimleri öncesi 12 belediye başkanlığı aday adaylığı ve 66 belediye meclisi üyesi aday adaylığı başvurusu alan CHP Urla İlçe Teşkilatı’nın, başvuranlardan genel merkeze gönderilen başvuru dosyası bedelleri haricinde minibüs alımı için yüksek miktarlarda bağış topladığı, dayanışma yemeği düzenleyerek gelir elde ettiği ancak minibüsü halen almadığı iddia edildi.  

İddia sahibi partililer, bu konuda gerekli açıklamaların CHP Urla İlçe Başkanlığı’nca tüm şeffaflığıyla yapılmasını, ilgili kurumlar tarafından araştırılmasını ve gereğinin yapılmasını talep ettiklerini bildirdiler.

AdminAdmin

YORUMLAR