Pencere Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 11:45
Advert

Polis bilgilendiriyor

Urla Emniyet Müdürlüğü organizasyonluğunda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli NARKO Rehberler tarafından 11.03.2022 günü Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik olarak “NARKO GENÇLİK” başlıklı farkındalık semineri verildi.

Güncel
Giriş Tarihi : 12-03-2022 15:23
Polis bilgilendiriyor

Yaklaşık 300 üniversite öğrencisinin, öğretim görevlilerinin ve İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan'ında katılımıyla gerçekleştirilen seminerde,  uyuşturucu madde kullanımının nedenleri ve çok boyutlu zararları üzerinde durulmuş, öğrencilerin merak ettiği sorulara cevaplar ve uyuşturucu madde konusunda ilimizdeki destek birimlerinin tanıtım bilgileri verildi.

Günümüzün stres koşullarına karşı gençlerimizin zararlı alışkanlıklar edinmemesi amacıyla planlanan seminer UYUMA ve KADES programlarının tanıtımı ile son buldu.

Ayrıca İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ilçemizde bulunan orta ve lise okullarında KADES ile ilgili tanıtımlar yapılarak,  Özel Hayatın Gizliliği, Cinsel İstismar Kişisel Verilerin Hukuka Aykırı Ele geçirilmesi, Şantaj gibi suçlar hakkında öğrencilere bilgilendirmeler yapıldı. Eğitimlerin tüm okullarda devam edeceği öğrenildi.

AdminAdmin

YORUMLAR