Güncel
Giriş Tarihi : 21-12-2021 15:22   Güncelleme : 21-12-2021 15:22

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aydınhan adaylığını açıkladı

2022 yılı Mart ayı içinde gerçekleşmesi beklenen Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimlerinde mevcut oda başkanı Ahmet Birol Aydınhan aday olacağını açıkladı.

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aydınhan adaylığını açıkladı

S. S. Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı İsmet Erak, Urla Şoförler Odası Başkanı Günay Öz ve Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan ile birlikte Urla Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti sırasında adaylığını açıklayan Aydınhan şu ifadeleri kullandı.

"Çok kıymetli esnaf ve sanatkâr üyelerimiz;                                                                   

Bildiğiniz üzere 2022 yılının Mart ayında, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Seçimli Olağan Genel Kurulumuz gerçekleşecektir.

Önümüzdeki dönemde de adaylığımı Urla Sanayi Sitemizin köklü esnafı Çelik Usta ve Abdullah Usta'nın yanında, çok kıymetli Sayın İsmet Erak (S. S. Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı), Sayın Günay Öz (Urla Şoförler Odası Başkanı) ve Sayın Muharrem Uslucan (Urla Ziraat Odası Başkanı) başkanlarımla beraber, yapmış olduğumuz ziyaret esnasında adaylığımı açıklamış bulunmaktayım.

Kısa bir süre zarfında, genç, dinamik ve odamıza değer katacağına inandığım yol arkadaşlarımızla beraber sizlerin karşısına çıkacağız.

Şimdiden genel kurulumuzun, Urla’mıza ve esnaf sanatkârlarımıza hayırlı olmasını temenni eder, sağlık günler ve hayırlı işler dilerim.”

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimleri için önceden Fırat Gül ve Murat Özün de adaylığını açıklamıştı.