Pencere Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 11:17
Advert

Eğitim İş'ten vefa günü

Eğitim İş Urla Şubesi kuruluşunun 16'ncı yılını düzenlediği etkinlikle kutladı. Kahvaltılı kutlamada, Urla’da hizmet eden eski belediye başkanları Bülent Baratalı, Selçuk Karaosmanoğlu, Sibel Uyar, emekli olan eğitimciler ve katkıda bulunan gazetecilere teşekkür plaketi takdim edildi.

Güncel
Giriş Tarihi : 02-12-2021 15:10   Güncelleme : 02-12-2021 15:10
Eğitim İş'ten vefa günü

Birleşik Kamu İş'e bağlı Eğitim ve Bilişim İşgörenleri Sendikası Urla Eğitim-İş Şubesi’nin kuruluşunun 16'ncı yılını kutladığı kahvaltılı etkinliğe sendika yöneticileri, üyeler, STK ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Sendika Temsilcisi Cemil Doğru, kutlama günü ile yaptığı açıklamada, “Uzun bir pandemi dönemi ardından sizlerin engin hoşgörüsü ve dayanışmasıyla ve havanın bizlere fırsat vermesiyle açık havada 200’e yakın konuğumuzla çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. 31 emekli üyemizden 17’sine plaketlerini sunarken, 20’ye yakın yeni üyemize rozetlerini taktık. Urla Eğitim Hayatına büyük katkıları olan eski Urla Belediye Başkanlarımız Bülent Baratalı, Selçuk Karaosmanoğlu ve Sibel Uyar’a, ÇYDD Urla Şubesi’ adına Sibel Bavli’ye, ADD Urla Şubesi adına Veli Çitak’a, Gazeteci Mehmet Emeç’e, Pencere Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Göksel Kayseri ile gerek ADD başkanlığı döneminde gerek belediye meclisi üyeliğinde eğitimin destekçisi olan Ali Yanar’a ve uzun yıllar yayınladığı Demokrat Urla Gazetesi ile İmece Dergisi’nde öğretmen ve öğrencileri kucaklayan Rahmetli Ali Türkhaz’ın gıyabında torunu Deniz Doğa Kayseri’ye teşekkür plaketlerimizi sunduk.

Bugün birfiil gelerek bizleri yüreklendiren tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederken gönülleri bizle olduğu halde çeşitli sebeplerle bugün aramızda olamayan arkadaşlarımıza da bir dahaki sefere diyoruz. Bugün emekliliğe uğurladığımız dostlarımıza sağlıklı mutlu emeklilik dilerken aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza ne iyi ettiniz de katıldınız gücümüze güç kattınız diyoruz" ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen plaket ve rozet töreninin ardından, şiirleriyle Burhan Karacan sazıyla Umut Bulut etkinliğe renk kattı.

AdminAdmin

YORUMLAR