Güncel
Giriş Tarihi : 25-10-2021 14:28   Güncelleme : 25-10-2021 14:28

Murat Özün’den davet var

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan adayı Murat Özün ve aday yönetim kurulu üyeleri yayınladıkları yazılı duyuru ile 29 Ekim 2021 Cuma günü, saat 15.00’da gerçekleşecek basın toplantısına Urlalıları davet etti.

Murat Özün’den davet var

Özün duyurusunda;

“Saygıdeğer Urla Esnaf ve Sanatkârlarımız;

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda uzun yıllar Muhasebe ve Eğitim Müdürlüğü hizmetimden sonra üyelerimizin teveccühü ile 2014-2018 yılları arasında değerli isimlerden oluşan yönetim kurulumuzla birlikte başkanlık onurunu yaşadım.

Odamızda yaklaşık 20 yıl ilçemizin esnafına hizmet etmeye çaba gösterdim, bu süreçte Urla ekonomisinin de olumlu yönde gelişmesine katkı koymaya özen gösterdim.

Özeleştiri yapmam gerekirse; eksik ya da hatalı yaptığım hizmetlerin yanı sıra esnafımızın her konuda yanında olmaya çalıştım, Urla esnafının menfaatleri doğrultusunda icraatlar gerçekleştirdim. 4 yıllık başkanlık hizmetimde, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte uygulamayı düşündüğümüz bazı projelere ise zaman yetmedi.

Önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde, sayıları 1900’e ulaşan esnafımızla el ele verip, güçlendirdiğimiz yönetim kadromuzla bir kez daha hizmet odaklı çalışmalar yapmak üzere odamız başkanlığına aday olmayı düşünüyoruz.

Bu amaçla; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, bizlere armağan ettiği en anlamlı gün olan 29 Ekim 2021 Cuma günü, saat 15.00’da, Zafer Caddesi’nde faaliyet gösteren BİZ BİZE AİLE ÇAY EVİ Ferhat’ın Kahvesi’nde, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizle birlikte bir basın toplantısı gerçekleştirerek, seçim startını vermek istiyoruz.

‘Ben değil, biz’ sloganı ile yürüyeceğimiz bu yolda, oda üyelerimizin teveccühlerini bir kez daha kazanmak için, projelerimizi de sunacağımız bu toplantıya katılımlarınızı rica ederken, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığı ile yönetim kurulu üyeliklerine adaylıklarını açıklayan diğer hemşerilerimize de başarılar dileriz.

Urla’mız ve Urla’da ekmeğini kazanma mücadelesi veren her insanımız, koşulsuz hizmete layıktır.

Selam, saygı ve hürmetlerimizle…” ifadelerine yer verdi.