Güncel
Giriş Tarihi : 14-10-2021 17:41   Güncelleme : 14-10-2021 18:03

Fırat Gül adaylığını açıkladı

Urlalı esnaf Fırat Gül, 2022'nin ilk aylarında yapılması hedeflenen Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimlerinde aday olacağını açıkladı.

Fırat Gül adaylığını açıkladı

26 yıldır Urla'da esnaflık yaptığını belirterek adaylığı hakkında açıklama yapan Fırat Gül, "Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz nedeni ile Urla'mızda ikamet eden esnaf ve sanatkârların hangi zor koşullarda hayatlarına devam edip, bu zorluklarla mücadele etme noktasında nasıl gayret içerisinde olduklarının farkındayım.

Bu bilinçle yıllardır esnaflık yapan biri olarak Urla'daki esnaf ve sanatkârların sorunlarını bildiğimi, bu sorunların çözümü noktasında gereken çaba, enerji, deneyim ve özveriye sahip olduğumu belirtmek istiyorum.

Sizlerden aldığım samimiyet, destek ve güçle, Ahi Evran felsefesini özümsemiş, içinizden biri, esnaf ve sanatkârların birleştirici gücü olarak çok nitelikli bir kadro ile önümüzdeki dönem (2022-2026) "Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına" aday olacağımı belirtmek istiyorum.

Bu vesile ile beni var eden, esnaf ve sanatkâr dostlarıma ve Urla'ma borcumu ödeyebileceğimden eminim.

Kıymetli destekleriniz ile çıktığım bu yolda beni asla yalnız bırakmadan el ele birlikte yol alacağımızdan hiç şüphem yok.

Kendimi önce Allah'a, sonra siz değerli esnaf ve sanatkâr dostlarıma emanet ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Gül'ün aday yönetim kurulu listesinde Ömer Sezai Aydemir (Saçıbeyaz Kuruyemiş), Alper Çelikbey (Eski Pazaryeri Dönercisi), Sedat Şekeroğlu (Alınteri Otomotiv), Naşit Duğan (Bülent Börekçilik), Sema Altınova (Sema Market), Mahmut Yumrukkaya (My Ticaret- Kaltun Madran Su), Fırat Gül (Dostlar Kıraathanesi), Yahya Uysal (Uysal Teknik Isıtma Ve Soğutma Sistemleri), Özge İli (Salon Urla Bay Bayan Güzellik Salonu), Tolga Kaylak ( Orçun ve Tolga İletişim ), Necmi Çam (Lezzet Kokoreç), Erdinç Daysal (The Kasap), Gökhan Köseler (Kenan Oto Boya) yer alıyor.