Politika
Giriş Tarihi : 25-09-2021 22:27   Güncelleme : 25-09-2021 22:27

AK Parti Urla İlçe Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Urla İlçe Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısı 25 Eylül 2021 günü URİT Sosyal Etkinlikler Salonu’nda gerçekleşti.

AK Parti Urla İlçe Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ile birlikte yaklaşık 200 kişinin katıldığı toplantıda AK Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart daha yaşanır bir Türkiye için tüm halkımızı birlik ve beraberliğe çağıran bir konuşma yaptı.

Balıklıova Mahalle Başkanı Murat Toprakdeviren, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Barış Bükülmez ile Kadın Kolları üyelerinin hitapları sonrasında AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle partililere seslendi.

Pandemi nedeniyle uzun süredir bir araya gelinemediğine değinen AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, bir an önce maskelerden kurtulma temennisinde bulundu. Bekle hitabında, “AK Parti Teşkilatları olarak bizler bu millete verilmiş sözü olanlarız. 2023’e hedef koyanlarız. Elif gibi 7 düvelin karşısında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız.

Partililerimizin gayretiyle 2023’te, 2024’te o zeybek İzmir meydanlarında oynanacak. O zeybeği oynatacaklar bizleriz arkadaşlar. 2023 ve 2024’te hep beraber o zeybeği tüm meydanlarda oynatacağız. Rabbimin izniylede daha uzun yıllar Cumhurbaşjanımızın liderliğinde Türkiye’de hep beraber insanların sesi olmaya, merhametin temsilcisi olmaya ve Türkiye’nin sorunlarını çözmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Urla’ya yakın zamanda yeni TOKİ konutları inşaatlarına başlanacağını müjdeleyen AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle partiye yeni üye olan vatandaşlara rozet taktı.