Güncel
Giriş Tarihi : 20-07-2021 15:50   Güncelleme : 20-07-2021 15:58

URLA’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Kurban Bayramı dolayısıyla Urla’da bayramın ilk günü bayramlaşma töreni düzenlendi.

URLA’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Urla Kaymakamlığı bahçesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine, Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç, Urla Cumhuriyet Başsavcısı V. Cumhuriyet Savcısı Ozan Çayır, Urla Garnizon Komutanı Albay Osman Altun, Urla Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı vekili Başçavuş Velaaddin Dereli, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte partilerini temsilen AK Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart, İYİ Parti Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık, bireysel olarak CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, Memleket Urla İlçe Başkanı İsmail Sever, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, daire ve kurum amirleri ile Urla halkı katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajı veren Kaymakam Dayanç, “Kurban Bayramı ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirsin” dedi.

Kaymakamlık bahçesindeki bayramlaşmanın ardından Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç, ilçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek görev başındaki personelin bayramını tebrik etti.

HATIRLATMA NOTU: İnternet sitemizde yayınlanan her fotoğraf ve haber metninin tüm hakları mahfuzdur.