Güncel
Giriş Tarihi : 15-07-2021 20:14   Güncelleme : 15-07-2021 20:14

ERAK GÜVEN TAZELEDİ

S.S Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatifi’nin 2018 – 2019 – 2020 yılları Genel Kurul Toplantısı Kaya BAHANE Restoranı’nda gerçekleşti. İsmet Erak yeniden S.S Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı seçildi.

ERAK GÜVEN TAZELEDİ

Toplantıya İYİ Parti Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık, Milliyetçi Hareket Partisi Urla İlçe Başkanı Tercan Ayhan, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, Urla Motorlu Araçlar ve Şoförler Odası Başkanı Günay Öz, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı İsmet Erak, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ve üyeler katıldı.

Ahmet Dere, Ahmet Birol Aydınhan ve Günay Öz’den oluşturulan Divan tarafından yönetilen genel kurulda 2018 – 2019 – 2020 yıllarının mali dönem müzakereleri yapıldı, 2021 yılının tahmini bütçesi değerlendirildi.

Tek liste, açık oylama usulüyle gerçekleşen seçimde S.S Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatifi Başkanlığı’na mevcut başkan İsmet Erak yeniden seçilirken, yönetim kurulu, İsmail Hakkı Anacur, Halil Mesut Kıpkıp, Özden Soybaş ve Mehmet Gönülşak’tan oluştu.

Denetim Kurulu üyeliklerine Recep Yeşilyurt ile Latif Ok, Birlik Temsilciliklerine ise İsmet Erak, Latif Ok, Mehmet Gönülşak ve Özden Soybaş seçildi.

2021 yılının daha kazançlı geçmesi temennisinde bulunan Kooperatif Başkanı İsmet Erak, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.