Politika
Giriş Tarihi : 17-06-2021 20:30   Güncelleme : 17-06-2021 20:30

İYİ PARTİ URLA’DA DURMUYOR

4 Haziran Cuma günü Urla Cumhuriyet Meydanı’nda kan verme etkinliğinde buluşan İYİ Partililer, geçtiğimiz gün de muhtarlarla bir araya gelerek, mahalle mahalle Urla halkının dertlerini dinledi…

İYİ PARTİ URLA’DA DURMUYOR

4 Haziran Cuma günü kan verme etkinliğine, sadece Urla’daki İYİ Partililer değil, Seferihisar ve Güzelbahçe ilçe başkanlıklarından da yoğun bir katılım oldu. Ayrıca etkinlikte CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, CHP İlçe Başkanı Hakan Özbadur ve Atatürkçü Düşünce Derneği Urla Şube Başkanı Veli Çıtak ve beraberindeki üyeleriyle etkinliğe destek oldular.  İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel Bıyık katılarak destek veren herkese teşekkürlerini sundu.

Muhtarlık ziyaretleri sonrası da açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Yüksel Bıyık “Geçtiğimiz günlerde kan verme etkinliğimize destek veren İYİ Partimizin Seferihisar İlçe Başkanı Sayın Şadiye Aşçıoğlu’na, Güzelbahçe İlçe Başkanımız Sayın Afet Albaş’a ve değerli üyelerimize, ayrıca gelerek yanımızda olan destek veren CHP Milletvekilimiz Sayın Kani Beko’ya İlçe Başkanı Hakan Özbadur’a ve ADD Urla Şube Başkanı Veli Çıtak’a ve değerli üyelerine bir kez daha teşekkür ederim. Bu tür etkinliklerimiz ve yapılan etkinliklere katılımlarımız devam edecektir.

Normalleşme süreci başladı, sokaklar kalabalıklaşmakta biz de bu süreçleri değerlendirip halkımızla daha çok buluşacağız…

Urla’da yapılması planlanan projeler var ama bunun yanında Urla’nın hali hazırda devam eden sorunları da bulunmakta. Bizde İYİ Parti olarak mahalle mahalle muhtarlarımızı gezerek, sıkıntıları birinci ağızdan duyup, gerekli yerlere Urla halkının sıkıntılarını duyuracağız… İlk olarak merkezde Hacı İsa, Sıra, Yaka, Altıntaş ve Yeni mahallesi muhtarlıklarını ziyaret ettik. Şimdi sırayla Atatürk, İskele, Güvendik, Denizli, Kalabak Mahallesi diye devam edip tüm mahallelerimizi, köylerimizi gezerek Urla halkının sorunlarını dinleyeceğiz ve seslerini duyuracağız, gerekli makamlarla görüşüp sorunların bitmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.