Pencere Haber
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 12:39
Advert

HALK EĞİTİM YILSONU SERGİSİ

Haziran ayı ilk haftasında kutlanan Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri Kapsamında Urla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan yılsonu sergisi Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Murtaza Dayanç tarafından açıldı.

Eğitim
Giriş Tarihi : 17-06-2021 20:26   Güncelleme : 17-06-2021 20:26
HALK EĞİTİM YILSONU SERGİSİ

Urla Halk Eğitimi Merkezi idari binası bahçesinde açılan sergiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Can, İlçe Emniyet Müdür Yard. Özben Eroğlu, Nüfus Müdürü Bekir Yıldız, Mal Müdürü Atanur Yıldız, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Solmaz PTT Urla Müdürü M. Ali Fırat, Oda Başkanları Kızılay, STK ve Siyasi Parti temsilcileri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilçemiz okul ve kurum müdürleri ile kursiyerler ve Urla halkı yoğun ilgi gösterdi.

Urla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Halim TÜRK yaptığı açıklamada; “Milli Eğitim Bakanlığı’mızın önderliğinde Haziran ayının ilk haftasında Hayat boyu öğrenme kurumları olarak bir şenlik havasında kutlamalar yapmak isterdik ancak salgın nedeniyle her alanda olduğu gibi kutlamalarımız da kısıtlamalara gittik. İnşallah bundan sonraki yıllar tüm Urla halkımızın katılımı ile Hayat boyu Öğrenme Haftası kutlamaları yaparız. Kaymakamımız başta olmak üzere tüm kurum amirlerimize, misafirlerimize, sergimizin hazırlanmasında emeği geçen idarecilerime öğretmenlerime ve kursiyer teşekkür ederiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR