Güncel
Giriş Tarihi : 25-03-2021 18:01   Güncelleme : 25-03-2021 18:01

Urla Musiki Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

2020 yılında kurulan ve pandemi tedbirleri kapsamında 2020 yılında yapılması gereken ilk olağan genel kurul toplantısı ertelenen Urla Musiki Derneği, pandemi tedbirlerinin gevşetilmesi ile ilk genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Urla Musiki Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

İskele Gülzade Cafe’de 22 Mart 2021 günü düzenlenen ilk olağan genel kurul toplantısı saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Yapılan seçimler sonucunda Urla Musiki Derneği Yönetim Kurulu Asıl Üyeliklerine, Mahmut Bilki, Selçuk Yetişen, Çınar Tatlı ve Aslı Varol Sarıoğlu,

Denetim Kurulu Asıl Üyeliklerine Figen İşler, Ayşın Argun ve Yavuz Ceylan oy birliği ile seçildi.

Türk Musiki Federasyonu ve Ege Türk Musiki Federasyonu delegeliklerine ise Emre Bilki, Çınar Tatlı, Çetin Sarıoğlu ve Selçuk Yetişen seçildi.

Yönetim Kurulu üyeleri kendi aralarında yaptıkları seçimde Mahmut Bilki’yi Urla Musiki Derneği Başkanlığı görevine seçti.

DAYANÇ’A NEZAKET ZİYARETİ

Genel Kurul toplantısından sonra hızla çalışmalara başlayan Urla Musiki Derneği üyeleri Başkan Mahmut Bilke ile birlikte Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç’ı makamında ziyaret etti. Dernek faaliyetleri hakkında görüş alışverişi yapan heyet Kaymakam Dayanç’a, Kaymakam Dayanç ta derneğe başarılar diledi.