Güncel
Giriş Tarihi : 18-02-2021 22:00   Güncelleme : 18-02-2021 22:00

URLALI “YETEEEEEER!” DİYOR

Çağdışı elektrik kesintileri, voltaj düşmeleri, Urla yaşayanlarını canından bezdirdi.

URLALI “YETEEEEEER!” DİYOR

Pandemi nedeniyle neredeyse evlerimizde kapalı kaldığımız bu dönemde dahi, elektrik firmaları vurdumduymaz tavırlarını sürdürüyor. Urla yaşayanları sık sık kesilen, saatlerce gelmeyen elektrik hizmetlerinden dertli… Voltaj düşüklükleri ise, evlerdeki ve dükkanlardaki birçok elektrikli cihazın bozulmasına neden oluyor.

TELEFONLAR AÇILMIYOR!

Önceden haber verilmeden yapılan elektrik kesintilerinin ne kadar süreceğini dahi öğrenmekten aciz bırakılan vatandaşlar, şirketlerin umursamaz tavrından şikayetçi. Telefonlara cevap verilmediğini, verilse bile gerçek bilgilerin halka aktarılmadığından yakınan vatandaşlar “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin uzaya gitme niyeti var ama, elektrik şirketlerinin bu çağla hiç ilgisi yok. Bir ilçede durmadan elektrik kesintisi yaşanır da, bu çağda insanlar saatlerce enerjisiz bırakılır mı?” diye soruyorlar.

Bazı vatandaşlar ise, evlerde oksijen makinesine bağlı hastaların olduğuna dikkat çekerek bu kesintilerin ölümcül olabileceğine dikkat çekerken, elektrik şirketlerinin biraz daha özveri ile çalışması gerektiğine dikkat çektiler!

Vatandaşların elektrik kesintileri ile ilgili yakınmalarını derledik. İşte 2021’in Urla’sı.