Güncel
Giriş Tarihi : 31-12-2020 14:47   Güncelleme : 31-12-2020 14:47

Ziraat Odası’ndan çiçekli teşekkür

Urla Ziraat Odası toplumumuzun baştacı sağlık çalışanlarına çiçekli yeniyıl sürprizi gerçekleştirdi.

Ziraat Odası’ndan çiçekli teşekkür

Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Ziraat Odası Meclis Başkanı Bekir Anlı, Başkan vekili Ersen Aslan, Muhasip Üye Kuşçular mahallesi Muhtarı Mehmet DOĞAN ve Meclis üyesi Erdem Aslan ile birlikte Urla’da yetişen çiçekleri, Urla’da görev yapan sağlık çalışanları nezdinde Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Adıgüzel Demirel’e takdim etti.

Uslucan yaptığı açıklamasında “Her daim halkımızın sağlığı için cansiperane gayretlerde bulunan sağlık çalışanlarımız, pandemi döneminde de kahramanlıklarını sergilemeye devam ediyor. Onlara her daim minnettarız. Bu vesile ile nazik karşılaması için Başhekimimiz Sayın Adıgüzel Demirel’e teşekkür ederek tüm sağlık çalışanlarımıza mutlu, sağlıklı yıllar diliyoruz” dedi.

Urla Ziraat Odası heyetine teşekkür eden Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Adıgüzel Demirel de açılamasında “Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan ve yönetim kurulundan Bekir Anlı, Kuşçular Mahallesi Muhtarı Mehmet Doğan ve Ersen Aslan pandemi süresince hastanene personelimizin özverili çalışma ve gayretten dolayı destek ve teşekkür için çiçek getirdiler. Kendilerine bu nazik davranışları için çok teşekkür eder, sağlıklı yıllar dilerim” ifadelerini kullandı.