Güncel
Giriş Tarihi : 18-12-2020 21:10   Güncelleme : 18-12-2020 21:10

AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ

Keskin Mandıra – Şarküteri’nin açılış merasimi Urla Köprübaşı’nda büyük ilgi gördü, izdihama yol açtı.

AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ

İşletmeciliğini Urla Adliyesi eski mübaşirlerinden Sevinç Keskin’in üstlendiği Keskin Mandıra – Şarküteri 4 Aralık 2020 Cuma günü düzenlenen açılış merasimi ile hizmete başladı. Açılışa Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, S.S. Urla Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanı İsmet Erak, Urla esnafı ve Urlalılar katılımları ile yoğun ilgi gösterdi.

Urla’nın baba lakaplı sevilen lokantacısı İsmet Gecikmiş’in hayırlı bol kazanç dileklerini içeren açılış konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesimine Muharrem Uslucan, Ahmet Birol Aydınhan ve İsmet Erak da eşlik etti.

Birbirinden lezzetli ürünlerin uygun fiyatlarla Urlalılara sunulduğu Keskin Mandıra – Şarküteri’de Urla’nın ve yurdumuzun seçkin doğal, organik, yöresel lezzetleri ile birlikte günlük el açması yufka, peynir, helva, bakliyat, meze, bal çeşitleri ile ithal peynirler ve şarküteri ürünleri dikkat çekiyor.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi günlerinde bağışıklık sisteminin korunması için sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çeken işletmeci Sevinç Keskin, “doğup büyüdüğüm Urla’da vatandaşlarımıza en sağlıklı ürünleri en uygun koşullarda sunabilmek için çalışıyoruz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için sağlıklı beslenin” dedi.