Güncel
Giriş Tarihi : 06-11-2020 19:16   Güncelleme : 06-11-2020 19:16

Cumhuriyet Bayramını Şenlendirdiler

Türk Kızılay Urla’nın Kızılay Şenlendirme Projesi kapsamındaki “Şarkılar ve Sporla Hayata Yürüyoruz” Projesinin kursiyerleri 26 Ekim 2020 Pazartesi günü Çetin Tutar’ın kahvaltı davetlisi olarak Tepe Kahve Çetin’in Yeri’nde ağırlandılar.

Cumhuriyet Bayramını Şenlendirdiler

Etkinliğe engelsiz koro ve engelsiz spor kursiyerleri, anneleri, babaları, İzmir’in yerel sanatçısı Mikrop Hikmet, Psikolog Zuhal Koçkar, Urla Kızılay Kadın Kolları ve Kızılaycılar katıldılar.

Kahvaltı sonrasında çocuklar Mikrop Hikmet’in söylediği şarkılarla oynadılar. Kendileri de solo şarkılar söyleyerek Cumhuriyet Bayramını ve Kızılay Haftasını kutladılar.

Türk Kızılay Urla adına Nurgül Saltık, “Değerli bağışçımız Çetin Tutar’ın davetlisi olarak buradayız. Her zaman yanımızda olan bağışçılarımıza Çetin ağabeyimiz nezdinde teşekkür ederiz. Bizim için son derece de önemli olan Kızılay Haftası ve Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladık. Çocuklarımıza Türk Kızılay’ını anlatmanın yanı sıra Cumhuriyet değerlerini ve Atatürk sevgisinin önemini anlattık. Çocuklarımız ve anneleriyle çok keyifli saatler geçirdik. Katkı koyan tüm dostlara teşekkür ederiz.” dedi.