Güncel
Giriş Tarihi : 17-09-2020 18:22   Güncelleme : 17-09-2020 18:22

İZMİR VALİSİ KÖŞGER URLA’YI ZİYARET ETTİ

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, 16 Eylül günü İzmir’in Urla ilçesine ziyaret programı gerçekleştirdi, pandemi tedbirleri konusunda vatandaşlara hatırlatmalarda ve uyarılarda bulundu.

İZMİR VALİSİ KÖŞGER URLA’YI ZİYARET ETTİ

Urla Kaymakamlığı ziyareti ile programına başlayan Vali Köşgeri Urla Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can, Urla Jandarma Komutanı J. Üstğm. Adem Aydoğdu, Urla Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan Derse, kurum ve daire amirleri Urla Kaymakamlığı bahçesinde karşıladı.

Urla Kaymakamlık makamında Kaymakam Can, Jandarma Komutanı J. Üstğm. Aydoğdu, Emniyet Müdürü Derse, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Benli ve Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz ile basına kapalı toplantıya katılan Vali Köşger, toplantı sonrasında beraberindekilerle yaya olarak Urla sokaklarında dolaştı.

Türk Kızılay Urla Şubesi, Urla Atatürk Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan Vali Köşger’e Urlalılar yakın ilgi ve alaka gösterdiler. Urla Sanat Sokağı’da Urlalı vatandaşların hediyeler takdim ettiği Vali Köşger vatandaşlarla sohbet etti. Pandemi tedbirleri konusunda vatandaşlara hatırlatmalarda ve uyarılarda bulunan Vali Köşger, Urlalıların ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Tarihi Arasta Malgaca Pazaryeri ve Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nde incelemelerini sürdüren Vali Köşger ve Kaymakam Can, 2015 Yılında Bingöl ili Karlıova ilçesinde görev yaptığı esnada şehit olan Polis Memuru Fatih DİK'in Urla'da yaşayan ailesini evlerinde ziyaret etti.

Urla programını İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi (İYTE) ziyareti ile sürdüren Vali Köşger orada İYTE Danışma Kurulu Toplantısı’na da iştirak etti.