Güncel
Giriş Tarihi : 28-08-2020 20:50   Güncelleme : 28-08-2020 20:50

Kızılay Şenlendirme Projesi kapsamında Polis kampında güzel bir gün

Türk Kızılay Urla’nın sürdürdüğü Kızılay Şenlendirme Projesi “Hayata Şarkılarla ve Sporla Bağlanmak” Projesi kapsamındaki kursiyerlerimiz ve anneleri, proje paydaşımız Urla Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan’ın desteği ile İzmir Emniyet Müdürlüğü Urla Polis Eğitim Ve Dinlenme Tesisleri’nde deniz sporları yapmanın keyfini yaşadılar.

Kızılay Şenlendirme Projesi kapsamında Polis kampında güzel bir gün

Türk Kızılay Urla’nın sürdürdüğü Kızılay Şenlendirme Projesi “Hayata Şarkılarla ve Sporla Bağlanmak” Projesi kapsamındaki kursiyerlerimiz ve anneleri, proje paydaşımız Urla Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan’ın desteği ile İzmir Emniyet Müdürlüğü Urla Polis Eğitim Ve Dinlenme Tesisleri’nde deniz sporları yapmanın keyfini yaşadılar. Etkinliğe Spor Eğitmeni Metin Saltık, el sanatları eğitmeni Aynur Ünsel, Proje Koordinatörü Tansev Oktay da katılarak çocuklarla farklı etkinliklerde bulundular.

Türk Kızılay Urla adına Nurgül Saltık, “Çocuklarımızın deniz sporları yapmasına olanak sağlayan İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Zeynep Erdoğan ve İzmir Emniyet Müdürlüğü Urla Polis Eğitim Ve Dinlenme Tesisleri Müdürü Sayın Aysel Uyar’a çok teşekkür ederiz. Kızılay Şenlendirme Projesi olarak yürütmekte olduğumuz Hayata Şarkılarla ve Sporla Bağlanmak Projesi kapsamındaki engelli çocuklarımız ve anneleri bu gün (24 Ağustos 2020) denizden gerçek anlamda faydalandılar. Çocuklarımızın sosyalleşmesinde toplumun farkındalığının artmasındaki bu tür çalışmalara destek veren herkese sonsuz teşekkürler” dedi.