Güncel
Giriş Tarihi : 17-07-2020 11:44   Güncelleme : 17-07-2020 11:44

Emniyet Müdürü Aksüt’ten veda...

Urla Emniyet Müdürü olarak görev yaparken Güzelbahçe Emniyet Müdürü olarak atanan Güray Aksüt Urlalılara veda etti.

Emniyet Müdürü Aksüt’ten veda...

2017 yılının Ekim ayında Urla Emniyet Müdürlüğü görevine atandığını hatırlatan Emniyet Müdürü Güray Aksüt, “10 Temmuz 2020 tarihli atama gereği önümüzdeki günlerde Güzelbahçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayacağını belirterek Urlalılara veda etti.

Aksüt açıklamalarında “Urla’da bulunduğum ilk andan itibaren vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadık. İnsan haklarına saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak, yüksek sorumluluk bilinciyle her kademedeki personelimizle birlikte takım ruhu içinde görev yaptık. Suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçimiz Urla halkı olmuştur. Sizlerin düşüncelerine kulak vererek ve sizden aldığımız güç ile daha güvenli ve daha huzurlu bir Urla için çalıştık. Tüm vatandaşlarımız bilmelidir ki; polisin başarısı vatandaşlarımızın polise duyduğu güvenle doğru orantılıdır. Vatandaşlarından destek görmeyen hiçbir güvenlik biriminin başarılı olması düşünülemez. Polisin her zaman vatandaşımızın yanında bulunmuş olması, vatandaşlarımızın da polisimize çalışmalarında destek vermesi bizleri son derece mutlu etmiştir.

Eşsiz tabiat güzelliği, tarihi dokusu ve gönlü güzel insanıyla birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu ilçeye en kalbi duygu ve iyi dileklerimle veda ederken, görevim süresince maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yaptığımız Urla Kaymakamımız Sayın Önder Can başta olmak üzere adli ve askeri teşkilatlarımızın değerli mensuplarına, mahalli idarelerimizin başkan ve üyelerine, üniversitemize, kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, iş adamlarımıza, esnafımıza, meslek kuruluşlarımıza, basın ve yayın kuruluşları mensuplarına ve değerli Urla halkına, Urla Emniyeti ve şahsım adına teşekkür ederken, hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.