Güncel
Giriş Tarihi : 09-07-2020 18:32   Güncelleme : 09-07-2020 18:32

URLA ESNAFINA DENETİMDEN TAM NOT

İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Urla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Urla esnafını açıklanan tedbirlerin uygulanması konusunda denetime başladı

URLA ESNAFINA DENETİMDEN TAM NOT

Korona virüs ile mücadele kapsamında geçtiğimiz aylarda faaliyeti geçici süreliğine durdurulan birçok işyeri, tekrardan faaliyete geçti.

Bu kapsamda İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Urla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Urla esnafını açıklanan tedbirlerin uygulanması konusunda denetime başladı. Denetimlerde Urla esnafının tedbirleri uyguladığı gözlemlendi.

Denetimlerde yer alan Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, yaptığı açıklamada "İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ve Urla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile birlikte korona virüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirleri denetledik. Korona virüs ile mücadele kapsamında esnaflarımızın kurallara riayet etmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Esnaflarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca toplum sağlığı için denetlemede yer alan bütün kurumlarımıza çok teşekkür ederim. Bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza inanıyorum. Herkese sağlıklı günler, hayırlı işler dilerim" dedi.

Denetimler, sıklıkla devam edecek.