Güncel
Giriş Tarihi : 23-06-2020 13:22   Güncelleme : 23-06-2020 13:22

URLA ROTARY'DE DEVİR TESLİM

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu kulüplerinden Urla Rotary'de 2020-2021 dönemi başladı. Urla'da koronavirüs tedbirlerine dikkat edilerek düzenlenen törenle Urla Rotary 2019-2020 Dönem Başkanı Zafer Vardarcı görevi yeni dönem Kulüp Başkanı Mesut Türkoğlu'na teslim etti.

URLA ROTARY'DE DEVİR TESLİM

Uluslararası Rotary'nin 1 Temmuz 2020 tarihinde "Rotary Fırsatlar Yaratır" temasıyla yeni başlayacak dönemde Urla Rotary Başkanı Zafer Vardarcı başkanlık görevini Mesut Türkoğlu'na devretti.

Urla'da düzenlenen törende görevi teslim alan Mesut Türkoğlu, Rotary'nin dostluk, dürüstlük, çeşitlilik, hizmet ve liderlik olarak beş temel değer üzerine kurulu olduğunu bu dönem 2440. Bölge Guvarnörü Ertan Soydan'ın temel değerlere ilave olarak ortaya koyduğu sevgi, saygı, hoşgörü temelinde barış, birlik ve duyguların öne çıkacağı bir dönem olacağını belirterek Rotary sadece insanların girip üye oldukları bir kulüp, bir sivil toplum kuruluşu değildir. Aynı zamanda kulüpler; yaptıkları hizmet projeleri ile hem kişilerin yaşamlarını iyileştirir hem de topluma sonsuz   fırsatlar yaratır. Bizler de gerek kulüp üyelerimiz gerekse eşlerimizin katılımları ile yapacağımız çalışmalarda insan yaşamlarına dokunacak projeler hazırlayıp uygulamaya çalışacağız. Başkanlığı huzur içinde ve gururla tamamlayan Zafer Vardarcı'dan görevi devralmaktan onur duyuyorum." şeklinde konuştu.