Güncel
Giriş Tarihi : 07-05-2020 21:39   Güncelleme : 07-05-2020 21:48

URLA’DA YARDIM SEFERBERLİĞİ

Koronavirüs salgının ülkemizde görüldüğü günden itibaren Urla’da ihtiyaç sahiplerine yardım edilmeye devam ediyor.

URLA’DA YARDIM SEFERBERLİĞİ

Urla VEFA Sosyal Destek İletişim Merkezi kapsamında Urla Kaymakamlığı, Urla Belediyesi, Urla Jandarma Komutanlığı, Urla Emniyet Müdürlüğü ve Türk Kızılay'ı Urla Şubesi tarafından Urla'da yaşayan 65 yaş üzeri, kronik rahatsızlığı bulunan ve ihtiyaç sahipleri vatandaşlara erzak, hijyen kolisi, balık çiftlikleri ve dernekleri tarafından da verilen balık dağıtımı yapıldı.

Salgının ülkemizde görüldüğü ilk günlerden itibaren ilçede binlerce ailenin kapısı çalındı, ihtiyaçları karşılandı. Vatandaşlara zorunlu olmadıkça evde kalmaları yönünde çağrılar yapıldı.

Tüm ekiplerimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle ilçemizde yaşayan ve ihtiyaç sahibi olan halkımıza yardımlarımız devam edecek diyen Urla Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can: “Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde sürdürüyoruz. Bu zaman içerisinde durmadan çalışan Belediye ekiplerimize, Emniyet ve Jandarma güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.