Güncel
Giriş Tarihi : 01-04-2020 17:54

URLA’DA ŞEHİT AİLELERİNE TEMİZLİK VE GIDA PAKETİ DAĞITILDI

İzmir’in Urla ilçesinde Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan yaşlılara ve şehit ailelerine, Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmaları kapsamında, Urla Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Türk Kızılayı Urla Şubesi’nce hazırlanan temizlik malzemesi ve gıda paketlerinden oluşan yardım kolileri dağıtılmaya devam ediliyor.

URLA’DA ŞEHİT AİLELERİNE TEMİZLİK VE GIDA PAKETİ DAĞITILDI

Urla Jandarma Komutanlığı ve Urla Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Urla’da sorumluluk alanlarında yaşayan şehit ailelerine de yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için hazırlanan gıda ve temizlik paketlerini ulaştırdı.

Urla Jandarma Komutanı Teğmen Adem Aydoğdu, Urla Emniyet Müdürü Güray Aksüt ve mahalle muhtarlarının da katıldığı faaliyette Urla genelinde ikamet eden şehit ailelerine gıda ve temizlik paketleri dağıtımı yapıldı, vatandaşların hayır duaları alındı. “Jandarma ve Polis her zaman yanınızda”, “Evde kal, hayat eve sığar” mesajları verildi, ihtiyaçları öğrenildi.