Güncel
Giriş Tarihi : 05-03-2020 22:47

ZAFER CADDESİ YENİLENİYOR

İzmir’in Urla ilçesinde Zafer Caddesi’nin girişi, trafik düzeni ve yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı.

ZAFER CADDESİ YENİLENİYOR

Marka kent Urla için Urla Belediyesi tarafından planlanan onarım ve yenileme çalışmaları başladı. Geçtiğimiz aylarda UKOME toplantısında alınan kararlar doğrultusunda çalışmalarını hızlandıran Urla Belediyesi, Zafer Caddesi boyunca çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında ilk etapta Zafer Caddesi’nin girişinden, Zafer Caddesi’nin bir bölümü olan Sanat Sokağı girişine kadar mevcut asfalt kaldırılarak yerine Arnavut kaldırım taşları döşenecek, kaldırımlar genişletilecek.

Urla halkının ve ilçeye gelen misafirlerin mağduriyet yaşamaması, Urla’nın merkezinde rahatça gezebilmeleri için çok yakında tamamlanacak düzenlemeler sonrasında, bazı sokak ve caddeler de belli saatler arasında araç trafiğine kapatılacak.

UKOME Kararı gereği, Zafer Caddesi’nin Bülent Baratalı Bulvarı ile Demirciler Sokak arasında kalan kısmının, Çelen Sokak’ın Pazaryeri Sokak ile Zafer Caddesi arasında kalan kısmının, Sevinç Sokak’ın Zafer Caddesi ile No:7 arasında kalan kısmının ve Tatar Camii Sokak’ın, 15 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında 09.00 - 22.00 saatleri, 16 Eylül - 14 Haziran tarihleri arasında ise 09.00 - 19.00 saatleri arasında araç trafiğe kapalı olacak.