Asayiş
Giriş Tarihi : 13-12-2019 06:58   Güncelleme : 13-12-2019 06:58

ADD’den birlik ve dayanışma kahvaltısı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Urla Şube Başkanlığı 8 Aralık 2019 Pazar günü ESOPARK’ta birlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

ADD’den birlik ve dayanışma kahvaltısı

 

Yoğun ilgi gören kahvaltıya CHP önceki dönem İzmir Milletvekili Musa Çam, CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, İYİ Parti Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık, Belediye Meclisi üyeleri, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı A. Birol Aydınhan, muhtarlar, TEMAD Urla İlçe Başkanı Mustafa Büyüktarakçı, STK temsilcileri, dernek üyeleri ve Urlalılar katıldı.

Katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Atatürkçü Düşünce Derneği Urla İlçe Başkanı Veli Çıtak, toplumu bir arada tutabilmek için dayanışmanın önemine işaret etti. Çıtak konuşmasında, “Sivil Toplum Kuruluşları insanları bir araya getiren, fikir alışverişi yapabilmeyi, birlikte hareket edebilmeyi sağlayan örgütlerdir. Bu yüzden dayanışmak, birlik olmak, destek olmak çok önemlidir. Böyle etkinlikleri önemsiyoruz. Destekleriniz için teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Katılımcıların sıcak sohbetleri ile geçen kahvaltı etkinliğinde ADD’nin yeni yıl ürünlerinin satışı da yapıldı.