Eğitim
Giriş Tarihi : 21-11-2019 17:32   Güncelleme : 21-11-2019 17:32

Şehit Kemal İlkokulu Geçmişi ile Geleceğini Buluşturdu!

15 Kasım Cuma akşamı Urla ESOPARK'ta 6.sı düzenlenen ŞEHİT KEMALLİLER Gecesi’nde Şehit Kemal İlkokulu 93. yaşını öğretmenleriyle, velileriyle, geçmişteki ve şimdiki öğrencileriyle büyük bir coşkuyla kutladı!

Şehit Kemal İlkokulu Geçmişi ile Geleceğini Buluşturdu!

 

Urla'nın tanınmış birçok iş insanı, eğitimcisi, Urla'daki okulların idarecileri, Urla Kızılay Başkanı, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı, Eğitim-İş Sendikası ve Eğitim Bir-Sen Sendikası Yöneticileri, İlçe Jandarma Komutanı Adem Aydoğdu, Urla Belediyesi Eski Başkanları, Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mesut Önen, Şehit Kemal’in Eski Müdürü ve Foça Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar da geceye katıldı.

Gecenin açılışını konuşmasıyla yapan Şehit Kemal İlkokulu'nun başarılı müdiresi Tülay Yıldız Bıdıklı, geceye katılan tüm konuklarla tek tek ilgilendi.

Şehit Kemal İlkokulu'nda geçmişte görev yapmış idareci ve öğretmenler, şimdiki idareci ve öğretmenlerle birlikte yıllar öncesi Şehit Kemal'den mezun olanları birlikte kucakladılar.

Duygulu anların kahkahalarla buluştuğu, müziğin, dansın, eğlencenin iç içe olduğu gecede Şehit Kemal İlkokulu’nun kadın öğretmenleri mükemmel bir Zeybek Gösterisi sundu. Konukların ayakta alkışladığı gösteri sonrası velisiyle öğrencisiyle idarecisiyle öğretmeniyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahneyi doldurdular.

Urla esnafının katkılarıyla yapılan çekilişe salondaki misafirlerin katılım oldukça yüksekti.

Geceye katkı sunanlara birer teşekkür plaketi sunuldu.