Güncel
Giriş Tarihi : 21-11-2019 17:23   Güncelleme : 21-11-2019 17:23

MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

CHP 22. Ve 23. Dönem Milletvekili ve önceki dönem Urla Belediye Başkanlarından Av. Bülent Baratalı ile oğulları Av. Yusuf Baratalı ve Av. Yiğit Baratalı, İzmir’de bulunan hukuk bürolarını Urla’ya taşıdı. Yeni hukuk bürosunun açılışına yoğun ilgi gösterildi.

MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

 

Urla Bülent Baratalı Bulvarı üzerinde Merkez PTT yanında hazırlanan hukuk bürosunun açılışına CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Urla Belediye Başkan vekili Seda Öztüre, CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, AK Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart, MHP Urla İlçe Başkanı İsmail Taşoku, İYİ Parti Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı A. Birol Aydınhan, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı İsmet Erak, baro temsilcileri, Prof. Dr. Mesut Önen, Yüksek Ziraat Mühendisi Ahmet Oğuz, belediye meclisi üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri, işadamları, Baratalı, Duyar ve Kandemir aileleri ile dostları katıldı.

Kokteyl ile başlayan açılış töreninde konuklara hitap eden Av. Bülent Baratalı, ofisleri Urla’da toplamaya başladıklarını belirterek “İzmir’e Urla’ya kan veren değerli dostlarımı bir kez daha bir arada görmenin mutluluğunu yaşadım. Şeref verdiğiniz için onur duyduğumu ifade ederek herkese teşekkür ediyorum” dedi.