Güncel
Giriş Tarihi : 26-09-2019 17:45   Güncelleme : 26-09-2019 17:45

TEMAD KAHVALTIDA BULUŞTU

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği İzmir Şubeleri, aylık değerlendirme toplantısı için TEMAD. Urla İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde Güvendik Urit Zirve Restoran’da düzenlenen kahvaltıda buluştu.

TEMAD KAHVALTIDA BULUŞTU

 

Urla Belediye Başkanı İ. Burak OĞUZ’ un da katıldığı kahvaltı ve toplantıya İzmir İl Başkanı Hüseyin AKBAŞ, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin Urla, Karşıyaka, Bayraklı, Kemalpaşa, Gaziemir, Karabağlar, Güzelbahçe Balçova, Narlıdere, Buca, Bergama, Foça, Menemen Şube Başkanları, Başkan Yardımcıları ile Şubelerin Kadın Kolları Başkanları Katıldı.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği İzmir İl Başkanı yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Sayın Burak OĞUZ’un aramızda olmasından dolayı şükran ve onur duyduklarını belirterek kendilerine Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı başarılar diledi.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Urla Şube Başkanı Mustafa BÜYÜKTARAKÇI da yaptığı konuşmada “Urla’da sizleri ağırlamaktan Şahsım ve yönetim kurulum adına onur duyduk. Her zaman her konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Burak OĞUZ’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Burak OĞUZ ise yaptığı konuşmada “Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinin İzmir’deki Şubelerinin Başkan ve yöneticilerini Urla’da ağırlamaktan onur duyduğunu söyleyen Urla Belediye Başkanı Burak OĞUZ bugün buraya gelirken büyük bir keyif ve onurla geldiğinin altını çizerek sivil toplum kuruluşlarına desteğinin süreceğini belirtmiştir. Ayrıca insanlarımızın bağımsız kalabilmesi için ordumuzun güçlü olması lazım. Ordunun omurgasını oluşturan siz değerli astsubaylarımızsınız o omurga olmazsa Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri bu kadar güçlü olmazdı. Ülkemizin birliği için önemli görevlerde bulunan siz değerli büyüklerimizin fikirleri ve çalışmaları çok önemli. Bugünden sonra da hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.