Spor
Giriş Tarihi : 28-08-2019 16:51   Güncelleme : 28-08-2019 16:51

NURİ BERKAN VEFA GECESİ

Urla Gençlik Spor Kulübü’nün 2019-2020 sezonuna geçen yıl elim bir kaza neticesi ile kaybeden Nuri Berkan Adını veren Urla Gençlik Voleybol Şubesi’nin bu girişimine karşı Nuri Berkan Erdoğan’ın ailesi ve dostları sessiz kalmadı. Düzenlenen geceye katılanlara zeytin ağacı verildi.

NURİ BERKAN VEFA GECESİ

 

Urla Özbek Akkum Leb-i Derya Restaurant ‘a gelirinin Urla Gençlik Spor Kulübünün Voleybol Şubenin ihtiyaçları için kullanılacak bir yemek düzenledi. Yüksek katılım ve her kesimden destekçinin geldiği gece hem düzenleniş hem ikramları hem de gece sonunda katılımcılara verilen zeytin fidanları ile son yılların en gözde etkinliği oldu.

Geceye Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz eşi, Voleybol Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu,  Altınordu Yönetim Kurulu üyesi Sinan Bezircioglu, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nilgün Göçük ve yönetim kurulu üyeleri, Gülbahçe Kadın Kooperatifi Üyeleri, Özbek Mahallesi Muhtarı Işık Erdoğan, Av.Yusuf Baratalı, voleybol şube oyuncuları ve velileri, voleybol şube antrenörleri Burcu Yücetürk ve Kayhan Önal,  şube başkanı Zafer Çöpten ve Eşi Hamide Çelen Çöpten ile birlikte 150 civarında sporsever katıldı.

Nuri Berkan Erdoğan için düzenlenen köşede, Nuri Berkan‘ın fotoğrafı yanında, şubenin geçen sezon kazandığı kupalar ve plaketler sergilendi. Ayrıca tüm katılımcılara zeytin fidanı hediye edildi.

Gecede ilk konuşmayı voleybol şube sorumlusu Zafer Çöpten yaptı. Çöpten, “Şubenin tamamının Urla’nın çocuklarından oluştuğunu belirttikten sonra bu başarıda başrol oynayan teknik ekibini, kupalar kazanan oyuncularını, sporcu velilerini gösterip bi başarı ekip işidir. Biz büyük bir aileyiz. Bu büyük aileye bize bu geceyi tertipleyen Erdoğan Ailesi ve Nuri Berkan Erdoğan dostları da katıldı. Onlara ayrıca teşekkür ederim. Bu sezon Nuri Berkan Erdoğan sezonu olacak. Bu bizim için ayrı bir önem taşımakta. Bu yıl Urla’da birçok voleybol etkinliği düzenlenecek”  dedi.