Spor
Giriş Tarihi : 01-08-2019 18:41   Güncelleme : 01-08-2019 18:41

URLA BAŞARIYA DESTEK ÇIKTI

Urla Gençlik Voleybol Şubesi Sporcularının ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 9 Ağustos 2109 günü gerçekleşecek olan dayanışma yemeğinin biletleri büyük ilgi gördü. Biletler haftalar öncesinde tükendi.

URLA BAŞARIYA DESTEK ÇIKTI

 

Voleybol branşında ilçemizi başarıyla temsil eden, 2 yılda 14 kupa kazanan Urla Gençlik Voleybol Şubesi, 2019 – 2020 voleybol Sezonuna, geçen sene geçirdiği trafik kazası nedeniyle genç yaşta kaybettiğimiz Özbek Akkum Leb-i Derya Restoran işletmecisi Nuri Berkan Erdoğan’ın ismini verdiğini açıklamıştı. Nuri Berkan Erdoğan'ın ailesi ve dostları bu girişime sessiz kalmayıp, Urla Gençlik Voleybol Şubesi sporcularının ihtiyaçlarını gidermek amacıyla "Bir Çocuk Sevindir" sloganlı dayanışma yemeği düzenledi.

Biletlerin satışa çıkmasının ardından kısa sürede tükenmiş olduğunu açıklayan Urla Gençlik Voleybol Şubesi Başkanı Zafer Çöpten “biletleri satmak üzere 3 kişi görev aldı. Biletler kısa sürede tükendi. Hala talep var. Çok mutlu olduk. Urla’nın uzun zamandır hasret olduğu bu dayanışma örneği Urla da bir çığır açacağı kesin” dedi.