Spor
Giriş Tarihi : 19-07-2019 18:54   Güncelleme : 19-07-2019 18:54

URLA GENÇLİK’TE YENİ DÖNEM

Urla Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün seçimli olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 19 Temmuz 2019 günü URİT Sosyal Etkinlikler Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda kulübün yeni yönetim kurulları belirlendi.

URLA GENÇLİK’TE YENİ DÖNEM

 

Çoğunluğun aranmadığı genel kurula toplam 25 kişi katıldı. A. Bahri Yalaz, Melih Gürağaç ve Faruk Ekmen’den oluşan Divan tarafından yönetilen toplantıda okunan yönetim kurulu raporu oy çokluğu ile ibra edildi. Denetim kurulu raporu ise oy birliği ile ibra edildi.

Toplantıda konuşan kulübün Asbaşkanı ve MHP’li Urla Belediye Meclisi Üyesi Halit Göndüz, 10 aydan beri kulübün içinde olduğunu karınca kararınca kulübe elinden gelen desteklerle yardımcı olmaya çalıştığını ve yardımlarına da devam edeceğini söyledi.

Seçimlerde yönetime tek liste aday oldu. Liste oy birliği ile onaylandı.

Kulübün yönetim kurulu asıl üyeliklere Halit Göndüz, Cemil Kaya, Hüdaverdi Koca, Bülent Köklü, Ahmet Özbay, Zafer Çöpten, Hakan Aktaş, H. Temel Alacalı, Orhan Bektaş, Ümit Yılmaz, A. Bülent Özer, Hüseyin Temizkalp, Tahir Açılan ve Yiğit Öz seçildi.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri arasından kulübün yeni başkanı ve görevlendirmeler önümüzdeki günlerde yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında belirlenecek.

Toplantıda başarılı geçen sezon sonunda Urla’ya 14 kupa kazandıran kulübün Voleybol Şube Başkanı Zafer Çöpten’e Divan Kurulu Başkanı A. Bahri Yalaz teşekkür etti.