Güncel
Giriş Tarihi : 12-07-2019 12:37   Güncelleme : 12-07-2019 12:37

Urlalı sporculara motive ödülü

Urla Belediyesi’nin düzenlediği “Urla Sporcularıyla Buluşuyor” etkinliğinde faaliyet gösteren 13 spor kulübünden 1300’e yakın sporcu, aileler ve vatandaşlar katıldı.

Urlalı sporculara motive ödülü

 

Sporcular motive etmek adına madalya ile ödüllendirildi. Gece Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un konuşması ile başladı. Oğuz,” Tüm gücümüzle, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bahsettiği zeki, çevik ve ahlaklı bireyler yetiştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Urla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe 13 spor kulübünün yöneticileri, Urla CHP İlçe Başkanı Hakan Özbadur, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan katıldı. Etkinlikte voleybol, basketbol, yüzme, yelken, kick box, karate, futbol, taekwondo gibi branşlarda faaliyet gösteren sporcular madalya aldı.

Yeteneklerini sergilediler

Kick box ve karate ekibi öğrendikleri ufak savunma hareketlerini, odaklanarak tuğla ve tahta kırmayı seyircilere gösterdi. Bunun yanı sıra minikler zumba gösterisi, Fi Sanat Atölyesi’nden keman ve bateri şöleni, son olarak da Tepecik Senfoni Orkestrası çaldığı müziklerle seyircilere keyifli dakikalar yaşattı.