Politika
Giriş Tarihi : 28-03-2019 07:21   Güncelleme : 28-03-2019 07:21

DEMİREL MUHTARALARA MÜJDEYİ VERDİ!

Cumhur İttifakı Urla Belediye Başkan Adayı Adıgüzel Demirel, düzenlenen bir etkinlik kapsamında muhtarlar ve muhtar adayları ile bir araya geldi.

DEMİREL MUHTARALARA MÜJDEYİ VERDİ!

 

Etkinlikte konuşan Demirel, “Talep eden tüm muhtarlarımız için daha çağdaş koşullarda ve hızlı hizmet sunabilmeleri için Urla mimarisine uygun tek tip binalar hizmete açılacak. Böylelikle muhtarlarımız hem daha iyi bir ortamda hizmet sağlarken hem de mimari yapı korunarak uygun şartlar altında yenileme sağlanacak ” diyerek muhtarlara ve muhtar adaylarına müjdeyi verdi.

Muhtarlık Hizmet Binaları’na vatandaş her an ulaşacak!

Düzenlenen yemek etkinliği kapsamında Sultanlar Vadisi’nde MHP teşkilatı ile AK Parti teşkilatının da katılımıyla, muhtar ve muhtar adaylarıyla buluşarak projelerinden ve özellikle muhtarları kapsayan düzenlemelerden bahseden Op. Dr. Demirel, “ Mazbatayı elimize alır almaz muhtarların daha iyi koşullarda hizmet sağlamasını öngörerek ortaya koyduğumuz ve bakanlık onaylı “Muhtarlık Hizmet Binaları” için kolları sıvayacağız. 30 metrekare alanlar içerisine şeffaf olarak tasarlayacağımız binalarımızda mobilyaları yenileyecek, tüm binaları klimalı hale getirecek, her binaya ilan panosu asacağız. Bunun dışında binanın içerisinde bir adet tuvalet ve mutfak mutlaka olacak ayrıca ek olarak çalışma alanları ve misafir alanları da ekleyerek muhtarlarımızın verdikleri hizmetlere yaraşır binalar inşa edeceğiz. Muhtarlık Hizmet Binalarını inşa ederken en çok dikkat edeceğimiz nokta ise bu binaları kapalı pazaryerlerinin dışarıyı gören kısmına inşa ederek vatandaşın kolay ulaşabileceği hizmet noktaları haline getireceğiz” dedi.

“Makam, mevkii gider ama…”

Muhtar ve muhtar adaylarının seçim süreci hakkında olumlu görüşleri için kendilerine teşekkür de eden Demirel, “Bu süreçte en önemli olan şey ise bizim görüşümüzü benimsemiş olsun ya da olmasın her kesimden gelen destektir. Makam, mevkii, başarı bir gün elden gider ama bunlardan geriye kalan biriktirdiğimiz dostlar, dostane ilişkiler ve çevreden gelen desteğin iyi işlere imza atmamıza yardımcı olacak o gücü hissettirmesidir” ifadelerini kullandı.  Konuşmasının ardından muhtarlarla fikir alışverişinde bulunup görüşlerini değerlendiren Demirel daha sonra muhtar ve muhtar adayları ile fotoğraf çektirdi, tebrikleri içtenlikle kabul etti.