Eğitim
Giriş Tarihi : 28-10-2018 11:41   Güncelleme : 28-10-2018 11:41

Halim TÜRK güven tazeledi

Memur Sen konfederasyonuna bağlı Eğitim BİR-SEN Urla Temsilciliği’nde bu hafta seçim vardı. Urla Eğitim BİR-SEN yeni yönetimini seçti.

Halim TÜRK güven tazeledi

 

Urla Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapılan seçimlere tek liste ile giren Eğitim Bir-Sen’in mevcut başkanı Halim Türk yeniden seçildi. Eğitim Bir-Sen üyelerin Urla MTAL’de kullandıkları oyların tamamını alan Halim TÜRK güven tazeledi.

Memur-Sen İzmir Şube Başkanvekili Ali Kaya, yönetim kurulundan Yusuf Bilir, Lütfü Ülver, Gıda Tarım ve Hayvancılık Urla Müdürü İbrahim Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Mehtap Baydak, İYTE Eğitim Bir Sen Müdürü A. Kadir Bölük, ÇPL olarak ta bilinen meslek lisesine gelerek sendika üyelerini ziyaret ettiler.

Halim TÜRK başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Mithat EROĞLU, Selçuk TUTAR, Jülide SAVRAN, Elif KARABIYIK, Kadir ACAR ve Özcan BAŞ’tan oluştu.

Aynı seçimde İzmir Şube Başkanlığı seçiminde Urla ilçemizi temsil edecek 2 delegenin de seçimi yapıldı. Ahmet GÜNDÜZ, Halim TÜRK, Mithat EROĞLU’nun aday olduğu seçimler neticesinde Başkan Halim TÜRK ile Mithat EROĞLU il delegesi olarak seçildiler.

Yeniden sendika başkanlığına seçilen Halim TÜRK “Sendikacılık birlikte yürümektir yalnız kalmamaktır. Biz Eğitim Bir Sen ailesi olarak kimseyi dışarda bırakmadan herkesi kucaklayacağız. Birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüzdür. “Huzur içerisinde gerçekleştirilen seçimlerin ilçemiz ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.