Eğitim
Giriş Tarihi : 29-09-2018 15:40   Güncelleme : 29-09-2018 15:40

ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN DİYE

Özel Çikolatam Anaokulu öğrencileri “Çocuklar Mutlu Olsun Diye” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında EGİAD Ortaokulu anasınıfına oyuncaklar hediye etti.

ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN DİYE

 

Çağına karşı sorumlu bireyler yetiştirmek, çocuklarda farkındalık yaratmak, toplumsal fayda sağlamak amacıyla yürütülen projede Çikolatam Anaokulu, EGİAD Ortaokulu Anasınıfına oyuncak hediye etti. Etkinlik kapsamında biraraya gelen iki okul öğrencileri birlikte mutlu bir gün geçirdi.

Urla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Şimşek, Çikolatam Anaokulu Kurucu Müdürü Mualla Bilgen, EGİAD Ortaokulu Müdürü Burcu Yücetürk, EGİAD Ortaokulu Anasınıfı Öğretmeni Sevim Kaya, veliler ve öğrencilerin katıldığı etkinlikte konuşan Bilgen, “vizyonumuzda yer alan çevre bilinci yüksek ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirme ilkesinden hareketle, devlet okullarındaki anasınıflarına materyal ve oyuncak paylaşımı projesi geliştirdik. Daha hoş görülü ve sağduyulu bir toplum haline gelme konusunda bu projenin yararlı olacağını düşünüyoruz. Projemize katılım ve destek sağlayan herkese teşekkür ederiz” dedi.