Magazin
Giriş Tarihi : 16-08-2018 20:37   Güncelleme : 16-08-2018 20:37

NİKAH MASASINDA 11 KİŞİ

Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Eski İl Başkan Yardımcısı Burak Bali ve Sayıner ailesinin çok değerli evlatları İngilizce Öğretmeni Demet Sayıner'in nikahına 11 kişi şahitlik etti.

NİKAH MASASINDA 11 KİŞİ

 

Ak Parti İzmir Teşkilatı Ailesinin sevilen isimlerinden Recep Bali'nin oğlu, Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Eski İl Başkan Yardımcısı Burak Bali ve Sayıner ailesinin çok değerli evlatları İngilizce Öğretmeni Demet Sayıner 700'den fazla konuğun katıldığı muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Siyaset ve iş dünyasının yoğun katılım gösterdiği düğüne, genç çiftin Elazığ ve Gaziantep'ten çok sayıda akrabası geldi. Genç çiftin nikâhını Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez kıydı.

NİKAH MASASINDA 11 KİŞİ

Urla Rota Garden Kır Düğün Salonu'nda gerçekleşen düğünde genç çiftin şahitliğini Ak Parti İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya ve Cemal Bekle, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Eski Grup Başkanvekili Bilal Doğan, Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Adıgüzel Demirel, Dünya Beşten Büyüktür Derneği Genel Başkanı Erdal Güler, İzmir Milletvekili Adayı ve Eski İl Gençlik Kolları Başkanı Adil Yüksel ile Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Muhabbet Güneri yaptı.

 BALAYI BODRUM'DA

2012 yılında üniversitede tanışan çift, balayı için Bodrum'u seçti. Bundan sonraki aile hayatlarını Urla'da sürdürecek çift, düğüne katılan tüm misafirlere en mutlu günlerinde yanlarında olduklarından dolayı teşekkür etti.