Magazin
Giriş Tarihi : 10-08-2017 19:45   Güncelleme : 10-08-2017 19:45

MİKROPLU CEVİZ REÇELİ

Ceviz Reçeli Restoran’da 9 Ağustos gecesi düzenlenen Çiğ Köfte Partisi’nde, İzmir’in sevilen şovmeni “Mikrop” lakaplı Hikmet Durmuş sahne aldı.

MİKROPLU CEVİZ REÇELİ

Sahne şovları, şarkıları ve şakalarıyla konuklara enerji depolayan Mikrop Hikmet, mekânı tamamen dolduran konuklara unutamayacakları bir eğlence yaşattı.

Organizatör Rabia Güner’in konuğu olarak geceye katılan 5 İspanyol NATO personeli ailesi de gecenin coşkusuna katılıp doyasıya eğlendi. Daha önce böylesi bir eğlenceye katılmadıklarını belirten İspanyollar çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Programda sahne ortasında işinin ehli ustalarca hazırlanan çiğ köfte konuklara ikram edilirken eğlence de tüm hızıyla devam etti. Hayatlarında ilk defa çiğ köfte ile tanışan İspanyollar Anadolu’nun özel lezzetine de hayran kaldılar.

Ceviz Reçeli Restoran’ın işletmecisi Gülden - Göksel Bozkurt çiftinin 15. evlilik yıldönümünün de kutlandığı geceye, birçok konuk ta doğum günü pastalarını keserek eşlik etti.

Çılgın dansları, şarkıları ve konuklarla kurduğu neşeli sohbetiyle konuklara unutamayacakları bir gece yaşatan İzmir’in sevilen şovmeni ‘Mikrop’ lakaplı Hikmet Durmuş, 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi ve Kurban Bayramı’nın son gecesi 4 Eylül’de yeniden Ceviz Reçeli Restoran’da sahneye çıkacağını müjdeledi.

 

Restoran’ın bahçesini dolduran yüzlerce konuk şarkıcı Mikrop’un keyifli şarkılarıyla coşup, gönüllerince eğlendi.