Advert
AYDAN UZ
AYDAN UZ
Giriş Tarihi : 02-05-2019 14:36

FACE LİFTİNG

 

Merhaba Pencere Haber okurları,

Bu haftaki konumuz face lifting.

“Face lifting” dediğimiz zaman aklımıza operasyonlar gelmesin. Face lifting aslında profesyonel bir cilt yenileme yöntemidir... Yaz  - kış yapılabilir... PRP de bahsettiğimiz gibi aslında kendi kanımızla yapılan serum ile lifting yapıyoruz.

“Lifting nedir?” derseniz, yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokular yerçekimi ile aşağı doğru sarkar. Cildimiz bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür.

Face Lifting, yaptıran kişinin kendi kanından elde edilen trombositten zengin plazma (PRP), mikro iğneleme yöntemi olan dermapen tedavisi, cilt dokusunu sıkılaştıran lifting tedavisi, cilt dolgusu, vitaminler ve özel anti aging kokteyllerinin kişiye özel kombine edilerek uygulanmasıdır.

Bu terapi ciltte oluşan yaşlanma belirtilerini, sarkmaları, hacim kayıplarını, estetik görünümünü kaybeden yüz hatlarını onarıyor ve aynı zamanda doğal bir genç görünüm kazandırıyor.

Facelift tedavisi vitamin, anti aging kokteylleri, rejenerasyon sağlayan kan hücreleri, hyalüronik asit mezoterapi ve dermapen cihazı ile tüm cilt dokusuna özenle uygulanan son derece güvenli ve yüz güldüren anti aging tedavilerinin başında geliyor.

Face lifting terapisi öncelikle kişinin kendinden tedavi için kan alınması ile başlıyor. Alınan kan özel santrifüj işlemlerinden geçirilerek tedavi için hazırlanıyor. Tedavinin yapılacağı bölge temizlenip steril edilerek tedavi alanı hazırlanıyor. Tedavi sırasında acı hissedilmemesi için lokal anestezi kremleri ile tedavi alanı işleme hazır oluyor. İşleme ciltteki hacim kaybı olan bölgeler için hyalüronik asit uygulanıp, devamında vitaminler, anti aging kokteylleri ve kişinin kendi kanından elde edilen rejenerasyon sağlayan trombositleri dermapen cihazıyla tüm cilt dokusuna özenle yerleştiriliyor. Dermapen cihazı titanyum iğne uçlarıyla cildin tamamında 100.000 lerce mikro yaralama oluşturup bu yaralamaların oluştuğu tüm cilt dokusunun vitamin, anti aging kokteylleri ve trombositlerle beslenip cildin yenilenme sürecini başlatıyor.

Mezoterapi ile yapılan ve dermapen ile devam edilen işlemlerin sonuçları 1 hafta içerisinde gözle görülür şekilde ortaya çıkıyor.

1 ila 3 seans arasında olan face lifting sistemi cerrahiye en yakın sistemdir...

Önümüzdeki hafta konumuz zayıflama. Teknolojinin neresinde, hangi cihazlar kullanılmakta ve ne işe yaradıkları ile alakalı cihazların gelişmelerini sizlerle paylaşacağız.

Sağlıklı haftalar dilerim.


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
İnternet sitemizin yeni tasarımını beğendiniz mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA