PLAZMADAN GÜZELLİK


Bu makale 2019-02-28 15:31:41 eklenmiş ve 137 kez görüntülenmiştir.
AYDAN UZ

 

Plazma teknolojisinden haberler var o zaman kendimize bir güzellik yaparak konuya giriyoruz...

“Ameliyatsız yüz gerilir mi?” sorusunun en güçlü cevabıdır plexr teknolojisi.

 

“Plexr nedir?” sorusunun cevabı ise;

Plexr Soft Surgery, uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel enerjiyle ortamdaki havayı Plasma enerjisine dönüştürür. Plasma enerjisi cilt yüzeyinin en üst katmanına etki ederek sorunlu bölgenin buharlaşmasıyla yeni doku oluşumunu sağlar. Plexr, sorunlu bölge haricinde başka dokuları etkilemez. Bu sebepten dolayı son derece güvenli bir işlemdir.

 

“Kimler tercih eder?” aslında belli bir yaş, cinsiyet ile sınırlandırmak mümkün değil...

Plexr, alt ve üst göz kırışıklıklarından şikâyetçi ameliyat olmakla olmamak arasında kararsız kişilerde, yüzde smoker line dediğimiz üst dudak kırışıklığı olanlarda, boyun kulak önü çizgilenmeleri ve kırışıklıklarında, güneş ve hamilelik lekesi gibi leke sorunu olanlarda, akne skarı ve benzeri yara izlerinde, akne tedavisi ve benzeri lekelerin, derin alın çizgilerinin düzenlenmesinde büyük rol oynar...

Plexr, herhangi bir iz ve leke bırakmadan az seans ile gözle görülebilecek en etkili sonucu verir. Plexr ile yapılan işlem ve kişinin durumuna göre yaklaşık bir ile üç seans arasında kırışıklıklardan kurtulmak mümkündür.

Plexr, özellikle de ameliyat olmaktan çekinen hastaların tercih edecekleri bir seçenektir. Kolay ve sadece lokal anestezik kremlerle uygulanabilmesi, iyileşme sürecinin kısa olması, işlem sonrası ağrıların hissedilmeyecek düzeyde olması da Plexr uygulamasının avantajları arasında yer alıyor.

Plexr, ameliyatsız göz kapağı estetiğinin yanı sıra akne ve leke izleri, kırışıklıklar, benlerin alınması ve çatlakların tedavisinde de kullanılır.

Hasarlı olan dokuyu neşter veya anasitezi olmadan en etkili sonuçları ile düzelten plazma sisteminin iyileşme süreci 15 gündür...

15 günlük sürecin işleyişi ise; plexr yapılan bölgeler belli bir ödem süreci vardır. İlk 5 günde ödem yapar, bölgede şişlikler meydana gelir... Bölge 5 günün sonunda ödem inerken iyileşme süreci devam eder.

15 günde sonuç birazda olsun göz ile görülmeye başlar. 15 -17 günün sonunda biz cilde ozon terapi ile temizleyip iyileşmesini hızlandırıyoruz...

1 ayın sonunda da bölgenin durumuna göre 2. Seans yapılır aynı süreç 2. Seansta devam etmektedir...

 

Plexr kimlere uygulanmaz?

Sadece otoimmün dediğimiz bağışıklık sistemi bozuk olanlarda, kronik cilt hastalığı olanlarda uygulanmaz ve uygulanması tavsiye edilmez.

Plexr uygulamaları ortalama 5 yıl kalıcılık sağlar... Biyolojik yaşlanma devam etmektedir...


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA