Emperyalist Vampirler


Bu makale 2019-01-10 18:10:51 eklenmiş ve 303 kez görüntülenmiştir.
Aliye BOZKURT

 

ABD’nin birbirini tutarsız davranışları ve söylemleri gündemde, bildiğiniz gibi de bölgede hain plânlar içindeler, bizim ülkemizin etrafında hain bir çember oluşturmuşlar bu doğrultuda gidiyorlar, Rusya ve diğer ülkelerden ise ses yok, âdeta pusuya yatmışlar bekliyorlar. Orada oluşacak paylaşım savaşı var ve bundan pay kapmanın derdinde hepsi de. ABD li sözcülerin arada ağızlarından kaçırdıkları sözlere bakılacak olursa oradaki terör örgütlerinden devşirilmiş ve oluşturulmuş güçlerinden pek vaz geçecek gibi görünmüyorlar hatta onlarla adeta devlet temsilcileriymiş gibi ilişkilerini sürdürmeye devam ettikleri barizken bizim ülkemizin isteklerini kabul ederler mi sizce, tabiî ki hayır.

Bu bölgeye yerleşen Emperyalist vampirler alanlarını daha da genişleterek diğer ülkeleri de işgal etmenin altyapısını oluşturuyorlar, dünyada buna sessiz kalıp izliyor sadece..

ABD ile karşılıklı yapılan söz düelloları ya da karşılıklı görüşmeler nedense hep cılız kalıp bir netice vermiyor, zira karşıdakinin amacı hainlik ve plânları sömürülerinin alanlarını genişletmek üzerine kurulmuş, müttefiklik denip duruyor da, kim kiminle müttefik alenen belliyken ülkemiz bunu çok iyi hesap ederek hareket etmek zorundadır.

Ülkemize heyetlerin biri gelip öbürü gidiyor ama onların kafalarındaki amaçları belli, sadece dünyaya mesajı vermek zevahiri kurtarmak adına yapıyorlar zira asıl hedefleri de amaçları da zaten belli.

Suriye’nin toprak bütünlüğü denip duruluyor da asıl bizim ülkemizin toprak bütünlüğü en büyük risk altındadır..

Etrafımızda oluşturulan bu çember giderek sınırlarımıza doğru daraltılmaya çalışılıyor, oradaki Emperyalist işgalci konumdaki ülkelerin kendi kafalarında oluşturduğu haritalar ve demografik oluşumlara bakılacak olursa gayet iyi anlaşılacaktır ki ülkelerin sınırlarında ve haritalarda değişiklikler olacak gibi görülüyor.

Dost ülke deniyor da sorarım size dost ülke diye bir şey mi var, hepsinin gözünü kan bürümüş sömürüye dayalı bir sistemle ortalığı yakıp yıkmaktan, ülkeleri kan gölüne çevirmekten vazgeçmiyorlar.

Ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor ve karşımızdaki düşmanlar ise pek çok.

Gelen giden yabancı ülke heyetleri, bizim resmi temsilcilerimizin bu yöndeki ziyaretleri pek çok ama karşımızdaki düşman maalesef namert, ne desen ne anlatsan kendi işine geleni anlıyor gerisini duymazdan, anlamazdan gelip haince plânlarını, bildiğini yapmaktan geri durmuyor.

Kısacası, üç tarafı denizlerle ama dört tarafı düşmanlarla çevrili bir ülkeyiz maalesef.

Bu vatana gönül vermiş her insanın buna göre çalışması, yaşaması ve davranması şart.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA