NANKÖRLER-HAİNLER


Bu makale 2018-12-06 18:13:55 eklenmiş ve 146 kez görüntülenmiştir.
ATİLA GÖRDÜK

 

Değerli Yurttaşlar,

Açın yandaş basını neleri okuyacaksınız,neleri göreceksiniz?Atatürk,Cumhuriyet,bağımsızlık düşmanları sırafya girmişler.Eskiden imalı sözcüklele saldıranlar bugün artık zincirden boşanmışcasına hakaretlerde,iftiralarda bulunmaktadırlar.Kimler mi bunlar?Başta saltanat hayranı,şeriat özlemcisi Kadir Mısıroğlu isimli yalancı-nankör zat.Neden Mısıroğlu soyadını aldın da Türkoğlu soyadını almadın?

Siz çocukluğunuzdan beri sapık-dinci ve nankörsünüz.Milyonların sahibi hainsiniz.Geçim kapınız olmuş hainlik ve nankörlük.

Bu Mısıroğlu neler yumurtluyor?Bir bakalım..!

10 Kasım saat 09:05'da herkesin kenefe gitmesini istiyor.Atatürk heykellerinin köpek leşi gibi yerlerde sürükleneceği zamanların geleceğini söylüyor bu nankör-hain.Ve''keşke Yunan kazansaydı diyecek''kadar da soysuz.

Bir diğer hain -nankör de Edirneli kara çarşaflı Emine Şahin,Batının kanunlarını getiren Atatürk'ün ilah olmadığını,Allah'ın kanunlarına uyulması gerektiğini söylemiş ve hakarette bulunmuştur.

Bir de bunlara ilaveten ulusal basında ki bazı libaral,eski solcu bozuntularını eklemek gerekli.Atatürk'e hakaret ederek prim yapmaya çalışanlarda cabası.

Peki Atatürk kimdir,ne yapmıştır?

Atatürk ne ilah ne şeriatçı ne İmam Gazali'ci ne de Mevlana'cıdır.Gerçek müslüman,Tanrı'ya inanan anti-emperyalist kurtarıcıdır O.

1)Dinayet İşleri Başkanlığının kurucusudur,

2)Tanrı kelamı Kur'an-Kerim'in Türkçe okunum,anlatılmasını sağlayan bir ul kişidir.

Türk Ulusu için ''Tanrı''korumasında kitap inmemiş peygamberdir diyen rahmetli Cemal Kutay'dır.Üç kıtada savaşmış,bir çok savaşta mucizevi bir şekilde ölümden kurtulmuş,sıcakta-soğukda taşı yastık yapmış,her zorluğun üstesinden gelme iradesine ve bilgisine sahip bir liderdir.Hasta yatağındayken bile irade ve kararlılığını herkese göstermiştir.Yıl 1938 Filistin'e Yahudi Devleti kurulacağı haberlerine ''O kutsal topraklara Yahudi Devleti kurulmasına izin veremeyiz.Şimdi daha güçlüyüz''diyecek kadar kararlıdır.Yine aynı yıl içinde Hatay O'nun kararlılığı ile anavatana ilhak ediliyor.

Atatürk neyi öneriyor bizlere?

Fenni-bilimi-uygarlığı.

İşte bu istemler Atatürk'ü düşman bellemelerinin nedenleridir.Akılcılıktan yoksun bu nankör-hain sürülerinin tanrısı,peygamberi,mevlanasfı ne diyor?Hırsızlık yap,çal-çırptecavüz et,devleti soy,yalan söyle,her türlü ahlaksızlığı yap ama yüzüncüsünde tövbe et yine gel..!İşte sizin müslümanlığınız.İnsanları boğazla,kadınları öldür,eve kapat,düşünme sadece istenileni yap,biat et cennete git.

İşte bu yapının en büyüş düşmanı olan Mustafa Kemal Atatürk Tanrı'nın Türk Ulusuna armağanıdır.

 

sağlıcakla kalın.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA