Advert
Hulusi ŞENEL
Hulusi ŞENEL
Giriş Tarihi : 22-11-2018 16:40

VE SENDEN ÖZÜR DİLİYORUZ ATAM!

 

Sevgili okuyucular,

Son zamanlarda bir takım batı uşağı, maddi çıkar veya koltuk, makam kapma yarışında olan ahlâk yoksunu cemaat/ tarikat, üniversite ve siyaset camiasından bir takım kimseler, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşlarında mağlup ettiği düşmanların dahi takdir ettiği Atamıza saldırmakta, kurduğu çağdaş, laik cumhuriyete yaptığı devrimlere ve ilkelerine karşı çıkmaktalar.

Bu faaliyetler ülkemiz için bir ihanet olup, dünyanın hiç bir ülkesinden böyle ihanetçi grubu, sürüsü çıkmaz.

Bakınız Fransız gazeteci Marcel Sauvage, Kurtuluş savaşı sonrası İslam dünyasının dinsiz dedikleri Atatürk’e bakışını şu şekilde açıklıyor;

- Mısır’dan Hindistan’a kadar bütün İslam diyarında,  Atatürk’ü Allah’ın sevgilisi, din adamları da İslam’ın imanın kılıcı olarak andılar, anmaktalar.”

Ama içimizdeki batı uşakları, gerçek İslam karşıtları, ilahiyatçı, akademisyen, yazar-bozar, sanatçı ve de siyasetçi gibi sözde aydın geçinen çıkarcılar, beslemeler yukarıda da ifade ettiğimiz gibi beslendikleri efendilerinin emirlerine uyarak Atatürk’e,  cumhuriyete ve Türklüğe karşı çıkanlara destek vermekteler.

Ülkemizin dört bir tarafı düşmanla çevrili. Güneydoğuda Kürdistan, Doğuda büyük Ermenistan kurma ve batıda da Ege denizine hâkim olma hayali içinde olanlar var. Diğer bir tarafta da dibimizdeki bazı (18 ada) adalar Yunan işgaline uğruyor. Devleti yönetenler tüm uyarılara sessiz kalıyor!.

 Bu gidişat ülkemiz ve halkımız için hiçte iyi değil. Anadolu’da bir halk deyimi gibi Bindik bir alamata, gidiyoruz kıyamata! Ama nereye gittiğimizi bilmiyoruz!.

Keçeci-zade İzzet Molla ne diyor:
-Cihan fitne fesatla harap olmaz. / Onu asıl harap eden aydınların, bilginlerin dalkavukluğudur.

.........

Din, maddi çıkar, soygun ve koltuk-makam kapma için siyaset aracı oldu. Halkının yüzde 90’nından fazlası Müslüman olan ülkemizde “ Faiz haram, kazanç helâldir “ diyen bir grup saf ve cahil insanlarımızın alın teri birikimlerini ve fakir-fukaraya yardım edeceğiz diye topladıkları milyarlarca lirayı şahsi hesaplarına aktardılar.

Çağdaşlığa karşı çıkanlar sanki İslam’ın üniformasıymış gibi insanlarımızı bedevi Arap kıyafetlerinin içine soktular.

Türk insanının/vatandaşının “ Ne mutlu Türküm diyene, Atatürkçüyüm, Milliyetçiyim “ diyenlere karşı çıkan emperyalist uşağı ihanet grupları yurtseverleri faşistlik, ırkçılık yapmakla suçladılar.

Yurtseverleri faşistlikle, ırkçılıkla suçlayan içimizdeki  malum kişilere  bakın neler söylemişler dikkatle okuyun lütfen;;

PKK’lı Leyla Zana; Kürtlerin geleceği ve özgürlüğü için Türk askerinin kanının oluk oluk akması gerekir.'

Uyduruk roman yazarı Orhan Pamuk; Kimse söylemiyor bari ben söyleyeyim. Türkiye'de 1 milyon Ermeni’yle 30 bin Kürt katledildi.' 

Taraf gazetesi eski yazarı Ahmet Altan;  Toprak tek başına bir anlam ifade etmiyor. APO Türklere Allah’ın bir lütfudur. İnsanları öldürmek yerine Kürtlere istedikleri toprakları vermek gerekir.”

Eski Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne; Türk ordusu lağvedilmeli, Apo serbest bırakılarak ordunun başına komutan yapılmalı “

Ve bunlar böyle rahatça konuşup-yazabiliyorlarsa, devleti yönetenler, yasa yapıcıları ve devletin, milletin koruyucuları  hala susuyorlarsa bu nedenle, “ SENDEN ÇOK AMA ÇOK ÖZÜR DİLİYORUZ ATAM!.”

*  *  *

AMERİKA TANRI’NIN GAZABINA MI UĞRADI?

Bana göre Amerika gerçekten Tanrı’nın gazabına uğradı. Çünkü Vietnam’da, Afganistan’da ve Irak’ta yalanlarla ve uydurmalarla işgaller yaparak, milyonlarca insanı yaşlı, kadın, çocuk, genç demeden katletmesi ve katletmeye devam etmesi!

Ne yazık ki Amerikan halkı ve bazı yöneticileri ülkelerinde sık sık  meydana gelen büyük sel, yangın, hortum ve toplu cinayet  gibi felaketlerin Tanrı’nın bir uyarısı olduğundan bihaberler..


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
İnternet sitemizin yeni tasarımını beğendiniz mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA