KİMDİR BU SUUD’LAR? HEM CANİ, HEM YALANCI HEM DE KÜSTAH.


Bu makale 2018-11-01 21:55:14 eklenmiş ve 195 kez görüntülenmiştir.
ATİLA GÖRDÜK

 

Sayın Yurttaşlar,

Ufak vahalardan oluşan, ağaç ve ot bitmeyen Arap Yarımadasını işgal eden, yeraltı kaynaklarını ve halkını sömüren, açlıkla, yoksullukla, ölümle terbiye etmeye çalışan acımasız VAHABİ sürüsüdür bu SUUD'lar.

Kimdir bu Suud'ların yandaşlar, yalakaları ve şımartıcıları?

1) ABD

2)İsrail

3)Mısır

4)Birleşik Arap Emirlikleri

2018'in Mart ayında Veliaht prens Bin Selman Mısır'da bakın ne diyor?

Türkiye-İran-Katar şer üçgenidir. Bunlar teröre destek vermektedirler.

Eeee, aynı Suud'lar 100 milyon $ para yardımını PKK-PYD'ye vermediler mi? Kim teröre destek oluyor?

Aynı Suud'lar 1948'den beri mazlum Filistin halkına ölüm yağdıran İsrail-ABD birlikteliğini desteklemiyor mu?

Biz her yerde, her şeyi yaparız, karşı çıkanı yok ederiz diyebilecek kadar açıkça küstahlaşan SUUD yönetiminin son hedefi muhalif gazeteci ''Cemal Kaşıkçı'' olmuştur.

Cinayetin Türkiye'de işlenmesi ise başlı başına ayrı bir konudur. Çok çeşitli ders çıkarılacak bir durum vardır ortada.

Yeni yeni itiraflar sıralanıyor basında. ABD istihbarat örgütü CİA'nin haberi olduğu söyleniyor cinayetten.

ABD'nin Türkiye büyükelçileri ABD Dış İşlerinde ya da İstihbarat teşkilatlarında kesinlikle görev almış kişilerden oluşması tesadüf müdür? Olayların gidişatı Suud'larla ilgili bir takım projelerin uygulamaya konulduğu yönündedir. Dünya halklarını savaşın eşiğine getirmekte oldukça ustalaşan ABD istihbaratçıları, Kâbe’yi yolan, İslamiyet’i kullanan Suud hayranlarının Türkiye'de ki Gazali-Vahabi İslamcıları için uygulamaya koydukları bu cinayet senaryosu ile bir takım ipuçlarını ortaya sermişlerdir.

Sakallı krallar-sakallı prensler için zor zamanların başlangıcı.

Sayın Yurttaşlar,

Sakaldan söz etmişken, bizim sakallılardan da söz edelim. Sokağa çıktığımızda her 100 kişiden 45-50'sinin sakallı olduğunu görüyoruz artık. Topçusu, popçusu, siyasetçisi, memuru, esnafı. Sakal modasına kendini kaptırmış bir topçu ile bir popçu bir gece kulübünde kapışmışlar. Paralı, sırtı sağlam topçu, daha gariban sakallı popçunun eşine sarkıntılık yaptıktan sonra şiddetin dozu artmış ve olay hastane ve karakolda bitmiştir. Sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısının sevilmeye değer olduğunu belirten yüce önder Atatürk'ün tavsiyelerini kimse dinlemez olmuş. Bir diğer sakallı olayı da 17 yaşında ki bir kız çocuğunu döven saldırganın serbest bırakılmasıdır. Sakal mıdır bu tür olaylarda ayrıcalıklı davranılmasının nedeni? Din-iman, namaz, Kur’an ile aldatmalara alıştık, şimdi de sakal ile mi aldatılacağız. Her sakallının örnek insan olduğunu mu kabulleneceğiz?

Küçük Ceylanın şarkısında olduğu gibi, Ankara'da dayın var mı Hamido..!!

Sayın Okurlar,

Şu ana kadar hep içinizi karartan konulara değindik, sevindirici haberler verelim şimdi de..!

5 Ekim 2018 günü yandaş Türkiye Gazetesi’nde bir haber ; ''ABD sermaye çevreleri Türkiye'ye akın edeceklermiş'' Yaşı ileri olanlar anımsarlar,1950'li yıllarda iktidarda olan ABD hayranı Demokrat Parti'nin ballandıra ballandıra seslendirdiği bir ''Küçük Amerika'' hayali vardı. Sonu kötü biten bir hayaldi. Çünkü Büyük Amerika ile ters düştüğünde Küçük Amerika bile olmana izin vermiyorlardı. Dileriz ki o günlerin benzerini genç nesillerimiz yaşamaz.27 Mayıs 1960 ile başlayan darbe süreçleri 15 Temmuz 2018'e değin uzanmaktadır.

Anayasa'nın 2.nci maddesi ANDIMIZ kaldırılmasın..!

Mazlum-Der ve Mehmet Rauf Çiçek adlı bölücü bir şahısın açmış olduğu davaya karşılık olarak Eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Baş'ın açmış olduğu dava devam etmektedir. Açılan karşı davanın içeriği şöyledir: Öğrenci Andında yer alan ifadeler Türkiye Cumhuriyeti Anayasa'sına aykırılık taşımamaktadır. Atatürk’ün ''Cumhuriyeti kuran halka Türk Milleti denir''. Yalnız bir ırka özgü söylemler değil, Türkiye Cumhuriyeti içerisinde yaşayan halkımızdır kastedilen

Davacının iddia ettiği gibi ölüye ant içilmesi doğru bir tanımlama değildir. Ant içilmesi Atatürk'ün şahsına değil, açtığı yolda, gösterdiği hedefte yürüneceğine dairdir. 

21.Yüzyılın ilk çeyreğinde olan insanoğlu evrende ki tüm canlılardan daha zeki, daha yetenekli ve daha şanslısıdır. Peki insanoğlu tüm bu meziyetlerinin farkında mıdır? Ne gezer..! Aksine her geçen gün dünyanın yönetimine akıldan uzak insanlar gelmekte ve gerginlikler sıcak savaşlara dönüşebilmektedir. 2.Dünya savaşında yitirilen insan sayısı yaklaşık 60 milyondur. Bu savaştan sonra dünya genelinde ki bölgesel çatışmalarda da bir o kadar insan yaşamını yitirmiştir. Bu saatten sonra ki topyekûn bir nükleer savaşta insanoğlunun kaybı 3-4 milyarları bulabilir.

Çözüm: Akıl-düşünce ve barıştır.

Sağlıcakla kalın

Atila GÖRDÜK

İletişim :0.546.678 86 78


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA