TEŞEKKÜRLER URLA


Bu makale 2018-06-21 18:48:14 eklenmiş ve 628 kez görüntülenmiştir.
Göksel Kayseri

Bu hafta seçim haftası, ancak benim ve gazetemiz için de çok özel bir hafta.

Gazetemiz Pencere Haber 7. Yılını 348. Sayısı ile tamamladı. 7 yılda 348 gazete yayını… Yılda neredeyse ortalama 50 gazete.

Bana göre bu 348 sayının bir ayrı değeri de hiç tekzip görmemesi. 24 Haziran 2011’de yayınlanan ilk sayısı ile okurlarına, gerçekten tarafsız ve objektif olmaya, basın etiklerine bağlı kalacağına söz veren gazetemiz şu ana kadar sözünü tuttu ve tutmaya devam edecek.

7 yılda mizanpajından editörlüğüne, haber takibinden fotoğrafına, görüntüsüne, gazetenin tek tek kapı kapı dağıtımına kadar her aşamasında her hafta yer aldım. Amacım dikkat çekmek, tebrik, teşekkür beklemek değil. Bilakis, bana bu gücü enerjiyi ve azmi veren kişi ve değerlere teşekkür etmek.

Tabii ki ilk teşekkürüm rahmetli annem ve babama. Bana her türlü zorluğa karşı, dimdik, azimle, eğilmeden - bükülmeden yürümeyi öğrettikleri için.

Aramızdaki sinerji ile 7 yılda fikirleri, tecrübeleri, hayat görüşleri ile her hafta gazetemiz ve okurları için büyük fedakarlıkta bulunan köşe yazarlarımız:  Doç. Dr. Levent Tuğrul, Gündüz Akgül, Aslı Kavcıoğlu, Ali Rıza Duran, Uğur Alparslan, Selcan Duran, Oğuz Örnek, Prof. Dr. Ali Nezihi Bilge, M. Şevket Atalay, Çiğdem Adalı, Rabia Sümerval, Yasemin Aydeniz, Doğa Deniz Kayseri, aramıza bu yıl katılan Aliye Bozkurt, Atila Gördük, Veli Çıtak, Nuray Çetingöz,  ve bu süre içinde çeşitli nedenlerle yazılarına ara vermek durumunda kalan değerli yazarlarımız. Hepinize okurlarımız adına ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyorum.

Urla’da spor dünyasını büyük bir özveri ile takip eden rahmetli canım ağabeyim Gültekin Toprak. urla sex shop’da sporu desteklemek adına çabaların için tüm Urlalılar adına teşekkür ederim.

Okurlarımızı kimi zaman çileden çıkartan uluslararası kalitede zekâ bulmacaları ile gazetemize renk katan Artızeka Ahmet Aktaş ve Fulya Omaç. Okurlarımız gazetemizi sayenizde baş aşağı da okuyor :) Harikasınız.

Pencere Haber Gazetesi’nin ulusal standartlarda pırıl pırıl baskısını yapan Arslan Güneydoğu Gaz. Mat. ve Kağıtçılık A.Ş. çalışanlarına ve değerli dostum Ahmet Toprak ve ekibi. Emeğinize sağlık.

Her hafta yağmur, çamur, sıcak, soğuk demeden kişi başı yaklaşık 11 kilometre yaya yürüyerek, merdiven çıkarak gazetemizin sizlere ulaşmasını sağlayan güler yüzlü dağıtım ekibimiz ve Osman Alper Kızıltuğ. Urla sizlere minnettar.

İlk günden bugüne tüm Urla geneline, bazı sayılarda çevre ilçelere de ücretsiz dağıtılan gazetemizin emeğe sahip çıkarak gazetemize reklam ve ilan veren müşterilerimiz. “İşte Pencere’miz de geldi” diyerek sevinen okurlarımız. İyi ki varsınız. Sizlerin güvenine şimdiye kadar layık olduk ve her zaman olacağız.

Urla’nın 7 yıldır, içinden aydınlık süzülen halkçı bir penceresi var. Her zaman tarafsız, objektif, gazete gibi gazete olmak için çaba sarf eden... Okurlarına güncel haberler, yaşanmışlıklar, içinizden insan manzaraları ulaştırmaya çalışan. Bu değerlere sahip çıkan tüm Urlalılara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Allah sağlık verdiği sürece daha nice 348 sayılık yazılar yazma umuduyla hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. 24 Haziran seçimleri ülkemize ve ulusumuza hayırlı gelecekler nasip etsin.


seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   вибратор   секс-шоп   متجر الجنس اسطنبول

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA