TYF Atatürk Kupası’nda ilk hafta yarışları tamamlandı

TYF Atatürk Kupası’nın ilk hafta yarışları 19-24 Kasım tarihleri arasında Yalıkavak Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşti.
Bu haber 2018-11-29 19:11:10 eklenmiş ve 121 kez görüntülenmiştir.

 

Optimist sınıfında 56 kulüpten 370, Laser sınıflarında 46 kulüpten 157 olmak üzere toplam 527 sporcu arasında yaşanan çekişmeli mücadelelerin sonunda dereceye girenler kupalarını Yalıkavak Marina’da düzenlenen ödül töreniyle aldı.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak konuşmasında, bu spor dalını tercih eden çocuklara ve onlara destek olan velilerine teşekkür etti.

Başkan Akdurak şöyle devam etti:

“Yalıkavak’ın gerçekten cennet gibi olan ikliminde çok güzel yarışlar yaptık. Bu yarışların burada düzenlenmesini sağlayan Bodrum Belediyesi ve Yalıkavak Yelken Kulübü ile ödül törenine ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina ve yarışa özel katkıda bulunan başta Turkcell olmak üzere tüm sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Yarışların çok güzel geçtiği sporcularımızın yüzlerinden okunuyor. Yarışların dört dörtlük geçmesini sağlayan yarış komitesi ve hakemlerine de teşekkür ederim.”

Akdurak; Öğretmenler Günü dolayısıyla başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm antrenör ve öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de kutladı.

TYF Atatürk Kupası’nın ikinci hafta yarışları 26 Kasım-1 Aralık tarihlerinde yine Yalıkavak’ta, 420, 470, RS:X, RS:One ve Techno 293 sınıflarında yapılacak.


Optimist / Optimist Junior / Laser 4.7 / Laser Radial / Laser Standard sınıflarında TYF ATATÜRK KUPASI 1. HAFTA SONUÇLARI www.pencerehaber.com sitemizde yayınlanmıştır.

 

OPTİMİST GENEL (Altın Grup)

1. Can Ertürk (Göztepe SK Yelken Şubesi) 34.0 net

2. Alp Namdar (ARM Urla YGSK) 37.0 net

3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla YGSK) 70.0 net

4. Yiğit Özbaşoğlu (İstanbul YK) 88.0 net

5. Bulut Çanakçı (İstanbul YK) 89.0 net

OPTİMİST GENEL (Gümüş Grup)

1. Yağmur Sivrikaya (ARM Urla YGSK) 162.0 net

2. Doğa İlke Akdoğan (Turgutreis YK) 168.0 net

3. Deniz Tanacı (ERA Bodrum YK) 170.0 net

4. Ekin Su Gökkurt (Tekirdağ YİK) 170.0 net

5. Atilla Duyan (Heybeliada SSK) 176.0 net

OPTİMİST GENEL (Bronz Grup)

1. Sara Suhami (Arkas Çeşme YGSK) 169.0 net

2. Ege Aygenoğlu (Turgutreis YK) 171.0 net

3. Aydın Barlas (Tuzla YK) 175.0 net

4. Doruk Ulusoy (Büyükçekmece YK) 196.0 net

5. Kuzey Erdoğan (ARM Urla YGSK) 199.0 net

OPTİMİST (Kızlar)

1. Okyanus Arıkan (ARM Urla YGSK) 97.0 net

2. Kumsal Ulaş (Fethiye Belediyespor Yelken Şubesi) 227.0 net

3. Özlem Öznur Özcan (Göztepe SK Yelken Şubesi) 254.0 net

 

 

 

OPTİMİST JUNIOR (Altın Grup)

1. Kutsal Güneş Kurnaz (Tekirdağ YİK) 40.0 net

2. Ali Poyraz Özdemir ( GS Yelken Şubesi) 52.0 net

3. Mert Doğan (Foça YK) 76.0 net

4. Göktuğ Hasan Günaydın (Sinop Karadeniz YK) 97.0 net

5. Aras Aktaş (Heybeliada SSK) 117.0 net

OPTİMİST JUNIOR (Gümüş Grup)

1. Mehmet Sarp Sözer (Heybeliada SSK) 165.0 net

2. Sandra Sinvee (Kalev YC/EST) 173.0

3. Atlas Fişek (Bodrumspor Yelken Şubesi) 189.0 net

OPTİMİST JUNİOR (Kızlar)

1. Irmak Süvari (GS Yelken Şubesi) 127.0 net

2. Defne Isabel Ramirez Zambrano (Göztepe SK Yelken Şubesi) 129.0 net

3. Yağmur Karabulut (Gökova YK) 133.0 net

2006 DOĞUMLU ÖZEL ÖDÜLÜ

Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü)

 

LASER 4.7 GENEL (Altın Grup)

1. Derin Baytur (Karşıyaka SK Yelken Şubesi) 29.0 net

2. Umut Eyriparmak (Turgutreis YK) 38.0 net

3. Alican Uğurlu (Karşıyaka SK Yelken Şubesi) 45.0 net

4. Uygar Kızılkaya (Karşıyaka SK Yelken Şubesi) 50.0 net

5. Batu Özonur (B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi) 51.0 net

LASER 4.7 GENEL (Gümüş Grup)

1. Atakan Bülbül (Amasra YK) 110.0 net

2. Eren Sedid Ulutaş (Bayramoğlu YK) 123.0 net

3. Mete Saltık (Gökova YK) 126.0 net

4. Bulut Görgeç (Büyükçekmece YK) 133.0 net

5. Deniz Çınar (Heybeliada SSK) 134.0 net

LASER 4.7 (Kızlar)

1. Zülal Alev Erkan (Tekirdağ YİK) 103.0 net

2. Aslı Akbeniz (Göztepe SK Yelken Şubesi) 178.0 net

3. Fatma Balçık (Marina Dragos YİK) 188.0 net

LASER 4.7 (Junior)

1. Derin Baytur (Karşıyaka SKYelken Şubesi) 29.0 net

2. Umut Eyriparmak (Turgutreis YK) 38.0 net

3. Ali Berk Biber (İstanbul YK) 70.0 net

LASER RADIAL GENEL

1. Ecem Güzel (GS Yelken Şubesi) 20.0 net

2. Yiğit Yalçın Çitak (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 30.0 net

3. Doruk Demircan (Arkas Çeşme GSK) 54.0 net

LASER RADIAL (Kadınlar)

1. Ecem Güzel (GS Yelken Şubesi) 20.0 net

2. Ayşenur Orhan (Tekirdağ YİK) 115.0 net

3. Ece Asya İkizler (GS Yelken Şubesi) 140.0 net

LASER RADIAL (Genç)

1. Yiğit Yalçın Çitak (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 30.0 net

2. Doruk Demircan (Arkas Çeşme GSK) 54.0 net

3. Berk Emil (Arkas Çeşme GSK) 55.0 net

LASER STANDARD GENEL

1. Berkay Abay (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 17.0 net

2. Saffet Onur Bilgen (İstanbul YK) 36.0 net

3. Alp Baltalı (İstanbul YK) 36.0 net

LASER STANDARD (Genç)

1. Berkay Abay (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 17.0 net

2. Alp Baltalı (İstanbul YK) 36.0 net

3. Barsgan Dökmeci (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 58.0 net


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Pencere Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?
Hayır
Evet
 Pencere Haber | Gündeme Açılan Pencere
© Copyright 2014 Pencere Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Toprak Yapım Web Hizmetler alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA